Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sestra a lekár v praxi

Jediný odborný plnofarebný dvojmesačník na slovenskom trhu určený sestrám, lekárom, pôrodným asistentkám, iným zdravotníckym pracovníkom, ako aj pedagógom a študentom ošetrovateľstva.

Dvojmesačník Sestra a lekár v praxi je jediný plnofarebný širokospektrálny odborný časopis na slovenskom trhu určený sestrám, lekárom, pôrodným asistentkám a ďalším zdravotníckym pracovníkom. Počas svojej vyše päťročnej existencie sa stal najdôležitejším zdrojom aktuálnych informácií predovšetkým z ošetrovateľskej praxe. Viaceré vzdelávacie inštitúcie v oblasti ošetrovateľstva ho využívajú ako doplnkový študijný materiál.

Dvojmesačník Sestra a lekár v praxi prináša odborné informácie z klinickej a komunitnej praxe, vedy a výskumu i manažmentu ošetrovateľstva, ako aj novinky z diagnostiky a liečby z domácich i zahraničných zdrojov. Autormi odborných príspevkov sú okrem sestier lekári, psychológovia, právnici a iní domáci a zahraniční odborníci. Čitatelia v tomto dvojmesačníku nájdu odborné články z teórie ošetrovateľstva, ako aj poznatky a skúsenosti zo zdravotníckej praxe, nové ošetrovateľské a medicínske postupy, moderné technológie, informácie z farmakológie, výživy, hygieny a prevencie nozokomiálnych nákaz, príspevky z oblasti komunikácie, edukácie, etiky, ako aj kazuistiky, právne poradenstvo, dokumenty a legislatívne normy, problematiku kvality, informačný servis a aktuality z transformácie zdravotníctva.

Nosné odborné témy jednotlivých dvojčísiel sú sústredené do monotematických zošitov, v ktorých sú zhrnuté ošetrovateľské, medicínske a farmakologické poznatky súvisiace s vybranými klinickými odbormi. Čitatelia najväčšmi oceňujú aktuálnosť, odbornosť a súčasne zrozumiteľnosť článkov, a tiež možnosť praktického využitia poskytnutých informácií, ktoré sú bohato ilustrované autentickými fotografiami zo zdravotníckych zariadení v Slovenskej republike.

Periodicita - dvojmesačník


Kontakt

Web: Sestra a lekár v praxi

Vydavateľ:
Sanoma Magazines Slovakia, s.r.o.
Kutlíkova 17
851 02 Bratislava

Tel.: +421 2 32 150 160
E-mail: info@sanomamagazines.sk

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sestra a lekár v praxi - ZDRAVIE.sk