Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Časopis pre farmaceutickú vedu a prax

Farmaceutický obzor (Farm Obz ISSN 0014-8172) je odborný časopis Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky a Slovenskej zdravotníckej univerzity v Bratislave. Je najstarším farmaceutickým odborným časopisom s vyše 70-ročnou tradíciou.

Časopis uverejňuje odborné príspevky z oblasti farmaceutických vied a príspevky orientované na problematiku farmaceutickej praxe.

Uverejňuje: pôvodné experimentálne práce z farmaceutických vedných odborov, prehľady, krátke informácie z iných časopisov, nové liečivá, legislatívu zameranú na liekovú politiku a zdravotníctvo, úradné oznamy, komentáre a listy.

Pôvodné experimentálne práce a prehľady sa odborne recenzujú. Príspevky sa uverejňujú v slovenskom a českom jazyku. Stručné súhrny príspevkov a kľúčové slová sú v angličtine.

Súhrny pôvodných experimentálnych prác sú abstrahované v Chemical Abstracts, International Pharmaceutical Abstracts a Embase/Excerpta Medica Database.

Časopis Farmaceutický obzor vychádza od roku 1931 (1931 - 1950 ako Slovenský lekárnik a 1951 - 1960 ako Farmácia).

Periodicita - mesačník


Kontakt

Web: Časopis pre farmaceutickú vedu a prax

Časopis pre farmaceutickú vedu a prax vydáva Ministerstvo zdravotníctva SR a Slovenská zdravotnícka univerzita, Bratislava (Issued by the Ministry of Health of the Slovak Republic and of the Slovak Medical University, Bratislava) v Zdravotníckom vydavateľstve Herba, s. r. o.,
Limbová 12, 833 03 Bratislava.
Index. číslo ISSN 0014-8172

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Časopis pre farmaceutickú vedu a prax - ZDRAVIE.sk