Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zdravotnícke noviny

Spolu s prílohou Lekárske listy a Kompendium medicíny sú jediný týždenník s aktuálnym spravodajstvom zo zdravotníckej politiky a ekonomiky. Spolu s prílohou Lekárske listy sú najznámejším a najčítanejším medicínskym periodikom na Slovensku. Prinášajú všeobecné aj odborné informácie.

Zdravotnícke noviny pôsobia v odborných kruhoch už 50 rokov. Vychádzali ako československé periodikum s lekárskym zameraním. Na Slovensku majú 10 ročnú tradíciu samostatného pôsobenia. Sú jediný odborný týždenník prinášajúci komplexné informácie určené všetkým odborným profesiám v zdravotníctve, sociálnych službách a farmácii. Medzi čitateľov patria aj zamestnanci verejnej a štátnej správy, poisťovní a iných so zdravotníctvom úzko súvisiacich organizácií a inštitúcií.

Odborný týždenník Zdravotnícke noviny sú jediným periodikom s aktuálnym spravodajstvom zo zdravotníckej politiky, ekonomiky, legislatívy, informáciami z profesijných a odborných organizácií. Pravidelne uverejňujú analýzy a štatistiky, kalendár odborných a vzdelávacích podujatí, informácie o trhu práce v zdravotníctve a knižné novinky so zdravotníckou tematikou.

Súčasťou zdravotníckych novín je odborná medicínska príloha Lekárske listy, ktorá sa podľa celoročného plánu postupne venuje jednotlivým odborom medicíny, s poskytnutím najnovších poznatkov v oblasti patogenézy, diagnostiky a nových trendov v liečbe a výskume. Z významných domácich i medzinárodných kongresov sa pripravujú vydania kompendií, ktoré sú u čitateľov mimoriadne obľúbené. V jednotlivých číslach možno nájsť aj informácie z oblasti farmácie, zdravotníckej techniky a odborov, ktoré s medicínou úzko súvisia. Články pripravujú odborníci z celého Slovenska a lekári redakčného kolektívu, súčasťou jednotlivých čísel sú aj preklady článkov z renomovaných zahraničných časopisov.

Zdravotnícke noviny participujú ako mediálny partner na viacerých významných odborných a spoločenských podujatiach súvisiacich so zdravotníctvom.

Periodicita - týždenník


Kontakt

Web: Zdravotnícke noviny

Vydavateľ:
Ecopress a.s.,
Seberíniho 1
820 07 Bratislava 27

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zdravotnícke noviny - ZDRAVIE.sk