Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Oznam - Stav prideľovania eurokreditov

Prečítajte si oznam ktorý vydala Slovenská akreditačná rada pre kontinuálne vzdelávanie.

Vážení priatelia a žiadatelia o kredity SACCME

Vzhľadom na to, že na webovej stránke SLK sa objavila informácia o prideľovaní kreditov zo strany SLK a o ich uznávaní, Vás chcem ubezpečiť, že prideľovanie kreditov u nás pokračuje v nezmenenej forme. SLK si uplatňuje svoje právo a povinnosť kontrolovať kredity pre kontinuálne vzdelávanie lekárov, ktoré jej vyplýva zo zákona o Lekárskych komorách, čo považujeme za správne. Viacerí z Vás si určite všimli, že kredity získané doteraz neboli zo strany SLK na konci predošlého obdobia vyhodnocované, lebo nebola jednotná evidencia. Od nového roku podľa prísľubu prezidenta SLK, prof. MUDr. M.Dragulu, CSc. dôjde k pozitívnym zmenám. Ich súčasťou by mala byť zmluva medzi SLK a SACCME , ktorá je organizáciu poverenou prideľovať kredity na základe zmluvy s Európskou akreditačnou radou pre kontinuálne vzdelávanie (EACCME) v Bruseli.

V súčasnosti prebiehajú rokovania, ktoré by mali zmluvne upraviť niektoré požiadavky z obidvoch strán, ale chceme Vás ubezpečiť, že zodpovední predstavitelia SLK a SACCME majú záujem na pokračovaní procesu prideľovania eurokreditov za všetky definované činnosti kontinuálneho vzdelávania (CME) tak, ako sa nám ich spoločne podarilo zakotviť aj vo viackrát inovovanej vyhláške MZ SR.

Sľubujeme Vám, že z našej strany urobíme všetko, aby proces CME, ktorom bola SACCME vyhodnotená, ako jedna z najlepších organizácií v Európe, úspešne pokračoval. Na našej www stránke Vás budeme informovať o výsledkoch jednania a tiež o mojom rokovaní na zasadnutí Európskej akreditačnej rady (EACCME), ktoré bude dňa 24.11.2007 v Bruseli.

14.11.2007
Prof. MUDr. Peter Krištúfek, CSc
SACME

Na vedomie :

  • prezident SLK prof.MUDr.M.Dragula, CSc
  • členovia správnej rady SACCME za Slovenskú zdrav.univerzitu, Lekárske fakulty, Slovenskú lekársku komoru, Slovenskú lekársku spoločnosť, a Asociáciu súkromných lekárov
Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Oznam - Stav prideľovania eurokreditov - ZDRAVIE.sk