Dr. Blaylock: Prasacia chrípka nie je nebezpečnejšia ako obyčajná chrípka

Vírus H1N1 alebo prasacia chrípka nie je dôvodom na paniku, tvrdí uznávaný neurochirurg Russell Blaylock. Prasacia chrípka je menej smrtiaca, ako sa mnohé zdravotnícke organizácie snažia ľudí presvedčiť. V skutočnosti nie je o nič nebezpečnejšia ako tá obyčajná, sezónna chrípka, uviedol Dr. Blaylock v exkluzívnom telefonickom interview pre reportéra Newsmaxu Ashleyho Martellu.

Vírus H1N1 alebo prasacia chrípka nie je dôvodom na paniku, tvrdí uznávaný neurochirurg Russell Blaylock. Prasacia chrípka je menej smrtiaca, ako sa mnohé zdravotnícke organizácie snažia ľudí presvedčiť. V skutočnosti nie je o nič nebezpečnejšia ako tá obyčajná, sezónna chrípka, uviedol Dr. Blaylock v exkluzívnom telefonickom interview pre reportéra Newsmaxu Ashleyho Martellu. Tu si môžete pozrieť rozhovor s Dr. Blaylockom na Newsmax.tv.

Vo svetle hrozivých predpovedí Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) a Centra pre kontrolu chorôb (CDC) bolo oslovených šesťdesiat najlepších svetových virológov ohľadne pandémie prasacej chrípky. „Podľa názoru ľudí, ktorí o víruse vedia najviac – teda nie WHO ani CDC, ktoré sú oboje silne financované farmaceutickými spoločnosťami vyrábajúcimi vakcíny – vírus sa javí relatívne slabý. Na vírus rozšírený po celom svete je počet úmrtí extrémne nízky,“ povedal Dr. Blaylock.

„Počuli sme, že vírus sa s príchodom zimy môže náhle zmeniť na masového zabijaka, ale virológovia s týmto tvrdením nesúhlasia. Poukazujú na skutočnosť, že južná pologuľa sa nachádza na konci zimného obdobia a žiaden dramatický nárast v počte úmrtí nebol zaznamenaný. Pri otázke, čo si myslia o možnosti mutácie vírusu na zabijaka podobného tomu z roku 1918, žiadna z oslovených kapacít nepovažovala takýto vývoj za veľmi pravdepodobný a viac než polovica uviedla, že je to nepravdepodobné.“

A budú virológovia a ich rodiny medzi prvými, kto sa dá proti prasacej chrípke očkovať? “Na otázku, ako predísť prasacej chrípke, nikto z oslovených očkovanie ani nespomenul,“ hovorí Blaylock. „Povedali, že by sa jednoducho´ prikrčili ´ a chrípkovú sezónu prečkali tak, ako každú inú chrípkovú sezónu, pričom by sa vyhýbali masovým podujatiam, či iným miestam s veľkým počtom ľudí.“

Dr. Blaylock tvrdí, že vakcína proti vírusu H1N1 bude pravdepodobne nebezpečnejšia ako samotná chrípka. „Vakcína so sebou prináša mnoho komplikácií,“ uviedol. „Vedecké pokusy na vakcíne proti prasacej chrípke boli uskutočnené bez prídavných látok podporujúcich imunitný účinok. Toto isté sa udialo v roku 1976. Jednu vakcínu testovali a inú vakcínu podávali. Výsledkom bolo 500 ochrnutých osôb a takmer 300 mŕtvych. Úmrtí a ochrnutí, ktoré neboli hlásené, bolo pravdepodobne omnoho viac. Myslím si, že očkovacia látka spôsobí viac problémov ako samotná chrípka.“

V rámci interview na Newsmax sa Dr. Blaylocka pýtali, či vakcína môže spôsobiť autizmus. „Jediná vakcína nie,“ povedal, „iná je však situácia, keď ju pridáte k už existujúcej schéme povinných očkovaní, ktorými deti prechádzajú. Pre mozog je obzvlášť nebezpečné to, že sú podávané tri chrípkové vakcíny v rozmedzí 21 dní. To je pre vyvíjajúci sa mozog veľmi nebezpečné, hlavne ak prídavnou látkou je tzv. MF-59. Táto látka obsahuje skvalen, ktorý je úzko spojený s imunitnými poruchami.“

„Odborná literatúra týkajúca sa tejto vakcíny naznačuje, že očkovacia látka môže spôsobiť nielen zvýšenie výskytu autizmu, ale aj záchvatov epilepsie, ochrnutí či autoimunitných ochorení.“

K väčšine úmrtí zapríčinených prasacou chrípkou, ktorých počet bol v porovnaní s odhadmi v skutočnosti veľmi nízky, došlo najmä v rizikových častiach populácie.

„Väčšina ľudí, ktorí prasacej chrípke podľahli, mala viacero chronických ochorení nie priamo súvisiacich s vírusom,“ hovorí Dr. Blaylock. „U ľudí s normálnym imunitným systémom ide o veľmi mierne ochorenie.“