Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MZ vyhlásilo výzvu na vzdelávanie zdravotníkov

BRATISLAVA 3. mája (CME.sk z WEBNOVIN) - Ministerstvo zdravotníctva SR (MZ) vyhlásilo v rámci Operačného programu Vzdelávanie výzvu na predkladanie žiadostí o nenávratný finančný príspevok zameranú na zvýšenie zručností pracovníkov v zdravotníctve. Jej cieľom je podporiť rast profesionality odborných činností zdravotníkov prostredníctvom sústavného vzdelávania s možnosťou využitia elektronických a iných foriem ďalšieho vzdelávania.

Ako ďalej vyplýva z informácií zverejnených na stránke rezortu, oprávnenými žiadateľmi sú rozpočtové a príspevkové organizácie štátu, ako aj vyšších územných celkov a obcí. Ďalej verejné a štátne vysoké školy, štátne i súkromné vzdelávacie inštitúcie, ale i mimovládne organizácie. O príspevok sa môžu uchádzať aj odborné spoločnosti, profesijné združenia a stavovské organizácie pôsobiace v zdravotníctve, ako aj právnické osoby, ktoré sú poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti.

Celková suma finančných prostriedkov vyčlenená na túto výzvu predstavuje 15 mil. eur. Minimálna výška nenávratných finančných prostriedkov pre jedného žiadateľa na jeden projekt je 500 tis. eur, maximálna 3 mil. eur. Výzva je časovo ohraničená, dátum uzávierky prijímania žiadostí je 30. júna 2010.

SITA
Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

MZ vyhlásilo výzvu na vzdelávanie zdravotníkov - ZDRAVIE.sk