Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Minister Uhliarik zmrazil verejné obstarávania

BRATISLAVA 22. júla (CME.sk z WEBNOVIN) - Minister zdravotníctva Ivan Uhliarik vydal príkaz neprijímať žiadne rozhodnutia v procesoch prebiehajúcich výberových konaní (s výnimkou personálneho obsadzovania), verejných obstarávaní a nakladaní s hnuteľným a nehnuteľným majetkom a prenájmov priestorov. Príkaz platí pre organizačné útvary ministerstva, štátne rozpočtové a rozpočtové organizácie, ako aj akciovky s majetkovou účasťou štátu v pôsobnosti MZ SR a v ktorých je zmluvným partnerom Ministerstvo zdravotníctva SR alebo organizácia v pôsobnosti MZ SR.

Spomínané zložky nemajú ani vyhlasovať alebo začínať nové výberové konania, verejné obstarávania. Platí to aj pre procesy nakladania s hnuteľným a nehnuteľným majetkom vrátane prenájmov priestorov.

Každý nasledujúci procesný úkon po vydaní tohto príkazu v prebiehajúcich výberoch, obstarávaniach a nakladaní s majetkom musí byť vopred konzultovaný s vedúcim služobného úradu Ministerstva zdravotníctva SR. "Porušenie tohto príkazu bude považované za závažné porušenie pracovnej disciplíny a podľa toho sa bude k nemu následné pristupovať," uvádza sa v príkaze ministerstva zdravotníctva. Tento príkaz nadobúda účinnosť v piatok 23. júla.

Agentúru SITA informovala Eva Slováková z Komunikačného odboru ministerstva zdravotníctva.

SITA
Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Minister Uhliarik zmrazil verejné obstarávania - ZDRAVIE.sk