Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapácha mi z úst :(

ivanka_83

kafe na prazdny zaludok.tak to je sila.fuj.takze to moze byt aj zubnym kamenom.chod k hygienistke.ja mam ustny spray od swisdent.drahy, hnusny.aj lacnejsi je dobry.

rosalinda :D

zuzic...ved jasne ze nemusi byt zo zaludka...ale vela ludi si mysli ze to ide iba z uust a tak...tak hovorim ze na pricine nie su iba zuby alebo co a mne to pomohlo a uz mam s tym roky pokoj...:)

zuzic

rosalinda u kazdeho ten zapach moze pochadzat z ineho miesta. u teba zo zaludka, u niekoho zo zubov, mandli...takze jednoznacne povedat ze actimel asi neni spravne:) najskor musi najst pricinu az potom to riesit

rosalinda :D

ja ked som bola mensia som mala taky isty problem...ptm mi jedna pani v lekarni poradila pit actimel a veru mi to pomohlo...lebo ten zapach ide z vnutra tak nejde o to ze ci ams pokazene zuby alebo co :D takze moja rada je : actimel! :)

luckaaaaaaaa

cisti si poriadne zuby... pouzivaj aj zubnu nit a vycisti si aj JAZYK. je tamvela zapachajucich bakterii, aj zvyskov jedla.

labelo

aj ja bojujem s tymto problemom,bola som na dentalnej hygiene zuby mam v poriadku,umyvam si ich tri krat denne,vsetko co suvisi so zubnou hygienou dodrziavam,ale pol hodiny po umyti opet zapach,tak som isla k obvodnej s tymto problemom,zobrala mi krv a zistili,ze mam helikobaktera a povedala mi,ze to je pricinou mojho zapachu,tak som sa zaradovala,ze ked sa vylieci bude po probleme,brala som 7 dni ATB a naoyaj zapach ustupil,ale vratil sa,tak som povedla obvodnej,ze to musim vyriesit a v stvrtok idem na vysetrenie zaludka,tak uvidime....som s toho zufala

zubobubo

Nemas paradentozu?Pouzivaj medzizubnu kefku a ustnu vodu.Teda medzizubnu pouzi potom ked si normalnou umyjes zuby.A na zaver ustnu vodu 30 sek.omalat v ustach.

amina29

uz som to raz v jednej téme písala, no moze to byt pokazený zub(čisti si aj s nitou),zlý zatvárač pažeráka, neodstránený povlak na jazyku a hlavne, co vela ludom uniká, infekty hltana a mandlí. napr. hnisavé mandle, nejaký streptokok alebo stafilokok a hlavne zapáchajúce čapy v mandliach. Ked si viete vytalčit také hnusné hrudky z mandlí, tak to je ono, to zapácha. Treba zájst na krčné a dat vybrat. ja mám tiez pred operáciou. Ja to mám zo streptokokou. Jedlo sa totizto zachytáva na sliznici a ukladá sa v mandliach a to tam kvasí a zapácha. Trápim sa tým uz 10rokov. a ziadne antibiotiká nepomozu.

kikuš

Možno máš problémy so žalúdkom skús ísť k doktorovi on ti určite pomôže.Alebo si častejšie umývaj zuby:-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.