Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Elektrizujúce vlasy

Príspevok v téme: Elektrizujúce vlasy
MMMaruska

Asi máme v byte suchý vzdych alebo čo, a navyše sa cez den prikrývam dekou (a každú chvílu ma kopne elektrika:-/) ale tie vlasy ma hnevajú!!! Pekne si ich umyjem, sú super, kým ráno nevstanem a nerozčešem, totálna katastrofa!!! Doteraz mi tak nerobili:( Pls neviete ako ich uzemním?

Lily100

v poslednom čase ma ten istý problém ale myslela som si že to je tým že je zima a kedže si obliekam svetre tak asi preto :) dosť pomaha ak si ruky natrieš krémom a jemne a zľahka prejdeš po vlasoch vtedy už nebudú zelektrizované mám to odskúšané :) ale iba málo krému

Sunnrisse

Ahoj Maruska. Ake pripravky na vlasy pouzivas? Existujú antistatické spreje, ktorých účinok je zaručený, ale napr. mne, pričom máme v byte tiež veľmi suchý vzduch a maám extra jemné vlasy, pomáha kombinácia tužidla na zväčšenie objemu, lak na vlasy a najmä extra silný gel- ten nanášam len na končeky vlasov, aby sa zbytočne nezaťažili a zároveň neelektrizovali, čo majú najmä v tomto ročnom období aj moje vlasy v obľube :). Mne to pomáha.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Elektrizujúce vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk