Manhattan make up & puder

Hugina

Už sme tri. Ja mám po 30-tke a lesknem sa tak po 50-eurovom make-upe ako aj po 5-eurovom. Tento (Manhattan) som si dala asi pred dvomi hodinami a už sa leskenm, ale aspoň nemám taký ten hnusný mazľavý pocit, viete, čo tým myslím, nie. Teraz sa lesknem tak "matne". Mojou najproblematickejšou zónou je čelo. Lesk, otvorené póry (aspoňže nezanesené)a sem-tam nejaká vyrážka. No najviac zo všetkého mi vadí ten lesk, hnusný. Práve som si bola odsať prebytočnú mastnotu s toaletným papierom. Keď som si cez net objednávala, ten 50 eurový make up (konkrétne Teint Idol Ultra Enduringly Divine Comfort Makeup od LANCOME), tak som si myslela, že pleť bude ako obrázok, ale bohužiaľ...mnohí tu chvália Normateint od Vichy alebo Toleriane od La Roche Posay. U mňa otras, najmä Toleriane...ešte som si ani oči nedomaľovala, už som sa leskla...:-(((

hraskulca

aj Vichy som mala...aj normateint aj dermablend :D mna porazi ani dobre mi neni dobre...som sa na to potom vykaslala a kupila si len tonovaci kremik,ale aj ten sa mi mastil :D co teraz?zeby len puder?

simka111

To sme asi dve... :D ja som tiez mala uz plno mejkapov a pudrov..napr.aknecolor,vichy,bioderma a plno inych.... a teraz manhattan ... hrozne..to neje mozne :D :D

hraskulca

baby,ja som uz snad vyskusala vsetky zmatnujuce na mastnu plet ide ma porazit,ale najprv je kazdy fajn,plet matna a po case takom tyzdni dvoch zrazu sa mi po dvoch hodiinach uz plet s nim leskne ja nepochopim.ci si ta plet dako zvykne na to.Akurat mam Dermacol 24h control,je fajn,ale tiez moc nevydrzi,mam aj MF lasting performance ale ten je horsi trochu.Skusala som aj Clinique super balance,ten bol hrozny..no co vam poviem zufala som

simka111

ja ho mam tiez ale aj tak nesom velmi spokojna lebo sa mi velmi masti plet... inac akne a celkovy stav pleti nezhorsuje takze to je v pohode..a presne tek..netreba davat vela.. a nema niekto skusenosti s nejakym dobrym zmatnujucim mejkapom?????

Hugina

Ahojte. Práve dnes som si kúpila tento make up Manhattan Powder mat. Nevydržala som a hneď ako som došla domov, tak som si ho dala na tvár. Prvé poučenie: dávať len trošilinku, lebo potom je na tvári maska. Ale u tohto make upu sa mi konečne potvrdilo, že ako má pôsobiť púdrový make up, teda make up, čo sa na tvári mení na púder. Bola som veľmi milo prekvapená. Čo ma však zarazilo, dátum spotreby je marec 2013, no keď som ho prvykrát otvorila, tak akokeby vytieklo aj trochu vody z neho...čo to má znamenať? Mám to pretrepávať, alebo čo? Stretol sa už s tým niekto. Kupovala som ho inak v DM-ke.

Alexx 13

sasia - make up sa ti vobec nezrazi s pudrom a neostanu ti ziadne hrudky.. ostane ti pekna hladka plet..

bibi1212 - skus sa opytat v drogeriach a lekarnach v tvojom okoli..

bibi1212

a kde sa da zohnat ten mejkap manhattan okrem DM a 101 drogerie.. a je dobry na upravu pocas dna ????????????????????????

sasia

a je dobry aj na upravu pocas dna??? myslim ze si si pocas dna mozem dat kludne na plet a neostanu mi hrudky alebo sa zrazi...