Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolesť zubov...mal niekto rovnaké príznaky???

Príspevok v téme: bolesť zubov...mal niekto rovnaké príznaky???
sandra:)

dobrý deň. mám jednu otázku...už dlhšie ma bolí na pravej strane dole 6-tka...cítim taký tlak v zube...nemôžem na tej strane nič jesť...zabolí ma len, keď mi pod zub vojde voda alebo vzduch...bolesť je niekedy taká silná, až mi zasahuje po ucho...pred mesiacom som bola na preventívke a zubárka mi tam nič nezistila...má alebo mal prosím vás niekto tiež takéto podobné príznaky? čo to môže byť? a ako mi to bude zubárka ošetrovať? bude mi vyvrtávať blombu?? opuchnuté to zatial nemám...dakujem za odpoveď

sandra:)

no tak som sa premohla a bola som dnes rano...opísala som jej bolesť a ona mi pak skúšala, že ktorý zub ma najviac bolí...no a pak mi ho samozrejme vyvrtala a dala mi tam nejakú bielu kašičku-vložku, či čo...dosť nepríjemné...vraj mám zapálený nerv a ta vlozka mi má pomôcť aby mi celý odumrel a ona ho mohla odstranit a pak mi preliečiť ostatné a že až potom mi dá plombu...tá bolesť mi ustúpila, tak dúfam, že už to bude len ok...lebo poviem vám, že dnes som mala až slzy v očiach,keď mi poriadne zavrtala...ale dufam, že to stálo za to a že mi to dobre spravila...

3nttt

no ja som mala podobny problem pred 3 rokmi.ja som v nom citila taku tupu bolest a nikedy som mala pocit akoby mi ten zub horel.tiez mi nic zubarka nenasla ale ked nic nepomahalo tak ma poslala na rengen a zistila ze mi odumiera nerv.urcite sa vypytaj na rengen.

lost

Mne to osetrovali tak, ze mi vyvrtali plombu a potom sa tam s nervami hrali, asi ich cistili tusim ze, potom tam dali take trubicky na par dni (asi 1-3) a potom zase, ked to bolo OK tak zaplombovali. lenze uz bol moj zub mrtvy rok-dva, tak musel ist von, ten zapal nebolo nic prijemne, a prislo to velmi narazovo, vstanem a len tak z nicoho nic bolest (slaba-tupa, ale predsa) a potom napuchnutie, ako keby som mal golfovu lopticku na 1 strane :D

lost

Ak nic nezistila tak by som ju asi zmenil (teda mozno tam nic nebolo pred mesiacom, ale zase boli ta to dlhsie)

Presne o tento zub som prisiel :D

Nech ta aspon posle na roentgen ci tam nahodou nie je zapal, alebo nieco vazne, ked to boli nieco tam asi bude (alebo nie, ale istota je istota)

Zajtra je pondelok, den ako vysity na navstevu zubara ;)

Naozaj to neodkladaj :)

drzim palce

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bolesť zubov...mal niekto rovnaké príznaky??? - Fórum - ZDRAVIE.sk