Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Socialne davky, Vysoka skola

Príspevok v téme: Socialne davky, Vysoka skola
KniezaMyskin

Mam 23, som studnt na VS, 2 rocnik a myslim ze neurobim zimne skusky.. Prvy rocnik sa dal ale teraz to asi nespravim (osobne dovody, nemam na to cas ani chut), chcem sa opytat ci neviete ako je to keby neurobim ani na opravne terminy, vyhodia ma alebo opakujem rocnik? Ide mi o to ze dostavam socialne davky, na ktorych som vpodstate zavisly, zijem viacmenej samostatne, no a tieto davky mi chodia len pocas studia, keby nestudujem tak nic nedostavam. Ked nespravim skusky a opakujem rocnik tak mi tie davky zoberu? Alebo ked ma vyhodia a na buduci rok sa prihlasim znova na skolu zacnu mi znova chodit aj tie davky? Mam v tom zmatok, dakujem

katka...

A skus si nazbierat aspon nejake kredity, aby si mohol aspon rocnik opakovat. Lebo ak nebudes mat ani jeden kredit, tak ta urcite vyhodia.

zdravickoo

Ahoj. Ak ani na opravne terminy neurobis skusky, tak ta vyhodia pre neprospech. A vtedy stracas narok na davky. Tak sa len posnaz a nebud lenivy :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Socialne davky, Vysoka skola - Fórum - ZDRAVIE.sk