Prvykrat

Príspevok v téme: Prvykrat
Sabina333

S priatelom planujeme prve milovanie a chcela by som vas poprosit o nejake rady alebo tipy :D aby sa to podarilo :) este aj co sa tyka antikoncepcie,by som rada vedela vas nazor, pretoze kedze sa chystam na vysoku nemozem si dovolit dieta a tak uvazujem o niecom naozaj spolahlivom, teda o kombinovanej antikoncepcii kondom + pharmatex,chcela by som vediet ci je to dost spolahlive,ak mate teda niekto s tym nejake skusenosti,budem rada ak mi poradite :)diky

Airiana

mna by tiez zaujimal ten Pharmatex, nevie mi niekto povedat ako hlboko sa maju zaviest tie cipky? co najhlbsie ako to pojde?

niekto

nezavadza lebo sa rozpusti (preto sa caka 5 minut pri cipkoch)
a zaroven posobi ako velmi uciny lubrikant

aluska ty tam abstinuj :P
ale ne ked ti to vadi to necitaj nepisal som ten index tebe ale Sabine

aluska

sabina asi si to nepochopila..ja som vobec nekritizovala teba ale pouzivatela niekto, ktory nikde nic ine nevie napisat len pearlov index

niekto

no je to tak nie je to take pohodlne ako hak
to je hlavna nevyhoda

ja to robim tak ze prve kolo
pharmatex+ prerus.
a kazde dalsie pharmatex + kondom

niekto

co sa tyka praktickej casti
su teda dve formi cipky a krem
na krem netreba cakat co ma svoje vyhodi :)
treba ale najskor naplnit aplikator ktory treba potom aj umyt
kremu je mnozstvom viac cize aj viac vyteka

cipky nepotrebuju aplikator ale treba cakat
je dobre ho zavies skor ale ma to neprijemu chut
cipky su aromatickejsie ale nieje to take strasne

pre max ucinost je treba pokazdom styku dat dasliu davku
v lekarni mi povedali ze ucinostou si cipky aj krem rovnake
v letaku mas dalsie info ;)

aluska samozrejme ze je ale nemam pocit ze by to nevedela ;P

meggy10

sabina u kazdeho to bolo prvy krat a co ti tu budeme pisat co mas robit? nie lebo potom budes stale mysiet nato co sme ti mi tu pisali a bude to zle, ked si to este nerobila tak jasne ze pouzijte kondom, mozno ze neskor sama zistis aka ochrana ti vyhovuje najviac, mne kondom vadi.

Sabina333

a este jedna vec, hm "niekto" pocula som teda aj dost o tom,ako pise Aluska, ze kondom a Pharmatex je trosku neprakticke alebo nepohodlne,je to az take hrozne?

Sabina333

Aluska este za to ze som nesexovala,neznamena ze neviem co to je, mam o tom dost vela informacii, nie nadarmo som sa rozhodla pre tuto formu,len potrebujem trochu praktickych rad,skusenosti z pouzivania inych to je vsetko, nechapem akoze,raz tu kritizuju male deti ze o si nedavaju pozor a ze o tom nic nevedia,potom je zle,ked sa niekto nieco opyta ze chce vediet rady...a este nieco,abstinenciu nebudem pouzivat do konca zivota,tak prosim ta davaj mi rady aspon trosku realne...
niekto- dakujem za normalnu radu,som rada ze je to ucinne a ze to teda vies aj z vlastnej skusenosti,lebo Hak mi je zbytocne pouzivat a odmietam to z dovodu,ze je to teda zdraviu neprospesne