Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

SOLARKO!!!!!POMOC

Príspevok v téme: SOLARKO!!!!!POMOC
MajushinQaaa

Ahojte minuly tyzden som bola v solarku v utrok pootm v svtrok a dneska v pondelok som bola stale na 5 min ako mam pokracovat?uz chodit kazdy den?alebo este dat pauzu pretoze v sobotu som mala ist,ale nestihla som diky za radu:)a este aj ked mam make-up opalima aj na tvari?lebo hlavne kvoli tomu tam chodim:)

15

ja mam 15 rokov, a chcela by som ist do solarka, nasich by som uz nejako presvedcila. Aj ked viem ze je to rakovinovo tvorne. chcem hlavne vyzerat tmavsie v tvari. mat tmavsiu plet, lebo mam rozsirene pory, no problematicku plet a jazvy tiez. Kolko krat by som mala ist? staci raz? ja neviem vobec ako to chodii, prosim dajte mi vediet. dakujem

klucenka

Ahoj, do solarka by si mala chodit zasadne odlicena! Takze ziadny make up. A jednodnovu prastavku by si mala dodrziavat pocas celej doby navstevovania solaria. Mozes ale postupne zvysovat dobu opalovania. Urcite Ti poradia podla typu pokozky priamo v solaku.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

SOLARKO!!!!!POMOC - Fórum - ZDRAVIE.sk