ako na dieta v puberte

Príspevok v téme: ako na dieta v puberte
tak ako???

zdravim...moja znama ma problem s dcerou..ma 14 rokov..a v poslednu dobu sa velmi zmenila...vobec si s nou nevie dat rady..je drza, neda sa s nou rozpravat, rozhadava celu rodinu, ziadny respekt..zacala sa flakat s kamoskami, vo vsetkom klame a rovno do oci, doma nikomu nechce nic povedat aj ked vidia, ze s nou nie je nieco v poriadku..prestala navstevovat kruzky, miesto toho beha po vonku a kopec dalsich veci..maju o nu strach aby sa do niecoho nezamotala..neviete niekto poradit ako na nu ist...co pomoze? dobre ju zbit? myslim, ze nie..dat jej zaracha?.. tak ako na nu, tak aby ju uz uplne nestratili...problem je, ze aj ked sa snazia s nou porozpravat, ona nema zaujem...

meggy10

ked mala cervene oci tak hulila travu tak ako hovorim dohodnut sa z lekarkou aby jej akoze vzala krv na nejake vysetrenia a daju na toxicke latky tak a ked jej zistia, najlepsie je dat dieta liecit, lebo tak neprestane a tak bude mat aspon priucku do zivota, ved je este maloleta, a take poznam ze to su kamosky cigy nie moje, take deti by som bila jak hadov a dievcata su este horsie ako chalani.

tak ako???

sak prave tych drog sa obavaju...dievca urcite fajci, lebo jej uz nasli krabicku..aj ked ona tvrdila, ze jej niesu, ze jej ich dala kamaratka, aby jej ich schovala.... a jednu dobu chodila domov s cervenymi ocami...ale trvalo to len par dni...vsetko toto jej spravanie zacalo odkedy zacala chodit s jednou partiou von..ale co s tym? zakazat jej chodit s nimi von? a co ak sa dievca raz zobere a utece z domu...

meggy10

nieje chyba v nej ked taka nebola, ale chyba je v partii s ktorou sa stretava jej dcera ked aj oni fajcia bude aj ona , ked piju bude aj ona a zvlast bacha davat na drogy, ja by som jej dala spravit urcite test na toxicke latky, lebo aj to moze ju dost ovplyvnit mojej mami kamaratka mala taky problem so synom a nakoniec zistila ze je na drogach a dala ho liecit na psychiatriu. dnesna mladez je velmi skazena, byvam na sidlisku mam moznost kazdy den to vidiet, ako si hulia travu za bytovkou a nikto im nic nespravi.