Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

uspesne zeny vs. muzi

sway

lost
ak takto uvazujes,nikdy ani tu polovicu majlandu a kopu volneho casu nedosiahnes.Nato aby si sa dostal do tohto stadia,by si musel byt istu dobu workoholic a potom polavit-lenze to sa uz malokedy da,pretoze sa otvaraju stale nove moznosti a prichadzaju nove vyzvy.(teda ak nie si dedic;-)
Ti velmi bohati ludia su preto bohati,lebo maju z prace pozitok - tym padom im nevadi pracovat 16 hodin denne.
Ak je jeden vo vztahu dominantny,ci je to zena alebo muz,podtrebuje od partnera maximalnu podporu a ak je to prave zena,ma takmer vzdy smolu,lebo chlapi sa vacsinou nedokazu obetovat.

lost

Uspech nespociva v tom ze zarobim majland a stravim 16 hodin denne v praci, umenie je skor v tom ze zarabam polovicu majlandu a nie som praci takmer nikdy ;)

Naco su mi prachy ak si nemozem vychutnat rodinu ?!

To je jedno ci zena, alebo muz...

Skor sa mi paci myslenie GiovanniX-ho

Problemom kariery a celkoveho bohatstva je to, ze nevieme kedy mame dost.

GiovanniX

Datelinka,vidis ty nie si podla mna karieristka,lebo nezanedbavas rodinu :).Karieristka je pre mna ta,ktorej je na 1.mieste praca takzvana workoholicka,chce byt najlepsia,nerozmysla o manzelovy,detoch,mozna rozmysla ale oddaluje to az kym nezostarne,lebo este nedosiahla ten vrchol co by chcela dosiahnut,mozna ma priatela,no ona tomu nadava ze sexualny partner,to jej staci,zije v bohatsve ma svoju pracu a je spokojna....kym nezostarne.Ja som pisal,ze ak spravi co ma doma,tak nech pracuje,podnika kluuudne,len treba mat to poradie dolezitosti.

datelinka

giovanni a v tomto s tebou uplne suhlasim, na vrchole je aj u mna rodina. to najdolezitejsie, nasa buducnost a pokracovanie. keby po men ostala len moja praca, nebola by som nicim.

datelinka

giovanni, ja ti verim, je to lepsie takto, ale nehnevaj sa, napisal si ze karieristky nemas rad. ale kde je napisane, ze kariera sa da robit len na ukor rodiny? ja tiez v prvom rade myslim na rodinu, aj sa o nu komplet staram, ale dokazem aj byt uspesna v praci a tym padom aj dobre zarobit a nie som odkazana na bankovy ucet muza. navyse, nemam pocit, ze som sliepocka domaca, ktora sa stara o svoj kurnicek a vajicka :-)

GiovanniX

Asi ste ma nepochopili,neviem...Datelinka ako som pisal v 1 prispevku v tejto teme,ak splni co som pisal,nech zaraba,podnika,ale nie na ukor RODINY.Ja jej tiez pomozem ked treba.Deti mam rad ak maminka nema cas,tak ja sa im venujem a aj tak sa im venujem ako aj mojmu krsniatku a vies preco?lebo moje priority su rodina,cize manzelka a deti,nie chlast,nie zeny,nie bohatstvo....Som mlady clovek 21 rokov mam,uz neraz mi povedali ze uvazujem konzervativne,ale lepsie by bolo kebyze som ako ostatni?kazdy sexuje s kazdym,natacaju sa na videa,nerozmyslaju o buducnosti?take daco ako moralka,eticke spravanie im nehovoria nic?drogy atd?dakujem neprosim,radsej som aky som.100ludi 100 chuti.

datelinka

giovanni, a aka by mala byt teda tvoja uloha v partnerskom zvazku? ak sa ma zena o toto vsetko, co si vymenoval, a teda aj o teba, postarat sama, karieru podla teba nesmie, tak uz jej ostava iba sediet doma, vyvarat, vypekat, utierat prach, detom sople a zadky... a vecer byt pripravena na dobry a kvalitny sex s giovannim, uspesnym muzom, zivitelom rodiny.
ver mi, zena, kariera a rodina idu dokopy, len to chce pochopenie zo strany partnera a snaha zapojit sa do kazdodennych povinnosti v rodine.
ale to dokaze len moderny muz, pre ktoreho je partnerka vo vztahu rovnocenna.
v inej teme tu na zdravi vacsina muzov tvrdi, ze zeny idu iba po muzovych peniazoch. ked su to zeny, ktorym nie je dovolene robit karieru a zarobit si aj na seba, co im ine ostava?
nastastie, nie je to moj pripad a som stastna, ze nemam partnera z predminuleho storocia. sebeckym a patriarchalnym myslenim.

info.

giovani a to co od nej ocakavas, dokazes aj sam ponuknut? Vies varit, starat sa o domacnost aj o deti sa postarat ked bude treba?

GiovanniX

Nie,nechcem z nej sluzku to nie,ale len preto,aby bola so mnou,ze mam zenu a spi so mnou tak to si ju nemusim ani zobrat,take najdem na kazdom rohu...dnesne dievcata,ktore su namyslene(cest vynimkam),kazda z kazdou kamaratka a za chrbtom sa ohovaraju ze co to mala oblecene,ako to vyzera dnes...,doma povie manzelovy ze tam mas konzervu otvor si ju to je tvoj obed,alebo pome do restiky jest take nemusim.Pre mna zena(moja polovicka)znamena,ze sa vie postarat o nase deti,vie mi navarit atd. a nie to co som pisal vyssie a prave karieristky su take,ale vzdy sa zobudia len je neskoro,maju 50 rokov biologicke hodinky dotykali mozna,je sama ako prst,nema deti,nema vlastnu rodinu a zisti nemilu vec,ze cely zivot zila pre pracu a pre blahobyt z nej...a jej rovesnicky uz pomalicky cakaju vnucence.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

uspesne zeny vs. muzi - Fórum - ZDRAVIE.sk