Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prečo to už nie je také???:(

Príspevok v téme: prečo to už nie je také???:(
lenas

kde sa stratilo to príjemné zovretie v podbrušku,keď ma bozkával, objímal, dotýkal sa ma??? tie krásne zamilované sms-ky? tá nedočkavosť kedy príde a budeme spolu??? tak mi chýba ten pocit...neviem ho ani opísať...svojho priateľa stále veľmi milujem sme spolu už viac ako 2 roky...ale jednoducho mi trochu chýbajú tieto veci tie prvé oťukávačky, tá očarenosť...neviem to ani opísať...zamilovanosť, nie že by som ho nemilovala...veľmi ho milujem, ale...nemôžem sa ani na sex sťažovať, ten je úžasný a stále lepší a lepší...ale...neviem čo to so mnou je...

vfbnr

ja myslim ze je to ako v kazdom vztahu ta pociatocna zamilovanost vyprcha nenavratne a prerastie do niecoho ineho(to uz neviem ako nazvat) teda ja si mysli ze je to tak .-)

modra

My starší tomu hovoríme, že nie je každý deň nedeľa :)
Aj ja by som si priala zažiť to vzrušenie...ale nemôžeš mať všetko. Proste takto to je. Vyrovnaj sa s tým, alebo meň chlapa každý druhý rok.

Magy

lenas - kdesi som cital taku dobru definiciu - Prava laska je to, co ostane, ked opadne sexualne vzrusenie.
Samozrejme ze to je ine ako na zaciatku, ved vsetko nove vyzera a chuti inac na zaciatku ako po case. Nova skladba, nove saty, prvy bozk. Aj prvykrat ked ochutnas cokoladu chuti inak ako ked ju mas v ustach 1566-ty krat. Ci nie? :)
Ten vztah, ak budete spolu, sa bude stale vyvijat, casom to bude viac o pocite bezpecia a dovery nez o vzruseni a opojeni.

Airiana

to je myslim ze uplne prirodzene v kazdom vztahu,mozno sa niekomu s tym tazko vyrovnava,ale je to tak, necitime uz take chvenie alebo tak,pretoze tie pocity uz nie su pre nas prve,ale zvykli sme si uz,niezeby to nebolo stale pekne,ale prve pocity su prve ...je zbytocne sa tym zaoberat, uvedom si,ze lasku to nezmeni, este je dost co objavovat :D

Deee

tiez sa uz nejdem prepadnut od nedockavosti ked manzel meska, ale mne stale strasne chyba, a tusim aj ja jemu, pracujeme spolu, ale ked sa nevidime k veceru dve tri hodinky uz sa zvitavame ako po 100 rokoch a strasne sa tesime, skuste si nejako ozvlastnit bezne dni, ja manzelovi casto nosim domov nejake drobnosti, o ktorych viem, ze ma rad alebo sa potesi, obcas si len tak popapame pri svieckach, jasne, ze sialena zamilovanost opadne, ale aj tak mozu byt vsedne dni s partnerom pekne a vzrusujuce

lenas

veď láska je láska, nie? ako môže mať inú podobu...samozrejme, že je iná k rodičom, súrodencom a k priateľovi...ale ta k priateľovi???

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prečo to už nie je také???:( - Fórum - ZDRAVIE.sk