Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uhry a diery po nich

vitavi

Zbav sa prebytkov tuku a hlienu v tele, ktoré vytvárajú hnis.
Vyraď hlavne všetky mliečne výrobky, tučné mäsové výrobky a zo začiatku by bolo najlepšie aspoń na 1-2 mesiace vynechať všetok tuk, aby si sa prečistil. Zaraď sviežu stravu bohatú na vlákninu.

ewewew

Chrom - určite to chce liečbu. Brali ste niekedy Roaccutane - Aknenormin - Curacné??
Ak Vám nechce dať normálnu liečbu Vaša kožná, vymente ju!
Ja som mala jednú kožnú na východe SR, vždy mastičky a podobné blbosti... Raz som sa nahnevala, pretože na mojej tvári samé akce, veľke boľavé vyrážky! katastrofa!!! a našla som si kožnú v BA! neskutočné. Vyšetrila ma, musela som ísť na každé vyšetrenie aby sme zistili príčinu, a tak liečba.. Klopem moja tvár je ako z obrázka! a toľko rokov trápenia!

Chrom

Zdravim.Som muz stredneho veku,a mam viac ako 10rokov silnu formu akne.Doktorka kozna mi moc ani nechcela pomoct bo viac rozpravala ako liecila.
Mam po akne az diery vkozi,a take velke zapali ze mam velike bolesti daneho miesta.vzdy sa mi uroby doslovne hruda ktora naviera aj dva tyzdne.Nakoniec polavi ale ostavaju tmavo-fialove skvrny,a hlboke jazvy.Potrebujem poradit fakt dobreho kozneho doktora lebo mam nervy vhajzlu,ale co ma mrzi ze prichadzam o svoju priatelku pretoze nespavam snou nakolko mam akne na miestach ako triesla,cize to nedokazem. .akne mi zobrali sport plavanie bo som sa citil velmi velmi neprijemne a to som naplaval mesacne okolo 50km. .
Nici mi to akne pomali zivot a nemam uz sil. . Dakujem

ivanka_83

na laser pozor, moze znicit plet.nikomu taky extrem nedoporucujem.treba plet umyvat, zdravo jest.a od doktora maximalne kremy.aj ked doporuci laser, tak nechodte na to.na www.omlazeni.cz si mozete precitat skusenosti sklamanych zien, ktore maju po laseri este horsiu plet.nikdy neviete komu laser pomoze a komu ublizi.kazdopadne doktori pekne zarobia tak ci tak a garance vam nikto neda...

lucia123

Ahoj, mam podobny problem a citala som nedavno o CO2 laseri, ktory by Ti pomohol. Stoji to cca 700 eur a hojenie trva tyzden. Udajne je to spolahliva metoda, no nemam osobnu skusenost, ani nikoho takeho nepoznam :)

delphia

suhlas s bleee. len dodam: sucastou dermatologickej liecby je tiez odborne osetrovanie pleti v salone. vela koznych ambulancii robi aj osetrenia pleti. ak nie je tato moznost, tak treba si najst dobru kozmeticku.

bleee

kazdy radi kozmeticku, co je aj dobre, pokial je akne len mierne. Ak je to stredna az tazka forma, je namieste kozny lekar. Akne nie je chyba krasy v puberte, ale kozna choroba, na ktoru sa v nevyhnutnych pripadoch beru aj lieky. Inak asi si davno nebol u obvodnej lekarky, ktora by si mala tento problem hned vsimnut a automaticky ta poslat na kozne. Takze sup ku obvodnej, nech ti vypise listok na kozne. Urcite to treba riesit, okrem kozmetickeho efektu sa na 100% zlepsi aj psychicky stav, kedze ludia s akne trpia vo velkej miere aj po psychickej stranke.

delphia

akne zdaleka nie je problematika len pubescentov. ma rozne formy a moze sa vyskytnut u novorodenca, v dospievani, v mladom aj zrelom veku, v klimakteriu.

mimi22

Ja mam uz 31 rokov a stale mam problemy s pletou akurat co mi pomaha su lieky roacutan ale je to velka zataz na organizmus

delphia

Sacrifice321 kozmeticke sluzby zdaleka uz nie su len pre zeny. frekvenciu cistenia vie urcit kozmeticka jedine na zaklade posudenia tvojej pleti.

maruska84 pristrojove hlbkove cistenie je zial, obycajne vytahovanie penazi z vreciek klientov. ziadny pristroj nedokaze z hlbsich vrstiev dostatocne odstranit maz.jednoducho to treba naozaj manualne povitlacat.
co sa tyka cistenia pleti v salone- ak mas plet zdravu, bez akne, tak odstranit komedomy naozaj nie je problem ani doma (samozrejme ma to svoje rizika). ale ak plet je aknozna, toboz s aktivnym akne, tak jednoznacne je potrebne odborne osetrenie, nakolko nie je vytlacanie ako vytlacanie. nie vsetky vyrazky sa daju a mozu vytlacit a jednoducho je chyba, ak sa nasilu tlacia a tak nasledne vznikaju na pleti jazvy, flaky, skvrny. tie su potom dlhodobym problemom a ich odstranovanie je neraz financne velmi nakladne. takze neda sa zovseobecnit potrebu, resp. nepotrebu odborneho osetrenia pleti.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Uhry a diery po nich - Fórum - ZDRAVIE.sk