Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

priťahuje ma môj lekár

ah marjaa

neboj nic isto sa pritrafi daky nezadany ;) a krasne krajsejsi jak je sam pan DOKTOR! :D..
ci v Lucenci su chlopi jak opice?:D
inak problem ! sa mi neda pouzivat nick bo som sa registroval :O a e-mail mi ale nedosol :O a tedka nemam nista :'( a musim mat dve "a" mjesto jednoho :X .. kto mi pomoze v temto surnem probleme ?:D

drobeeec

veru šťastná, aaach závidim jej ho :D

ah marja veru nebaliť, to mi je jasné :D
čo už s vami ked ste už toľkí zadaní :D

ah marja

ej ej ako su tu cital aby su siel za lekara :).
drobeec a co zjadneho chlopaka ty nemas ked ta doktorko pritahuje?:P
sice neviem vek ani nic podobneho no ked je typek zenaty ta ruky prec.. sak chlopov je haba dej ..
aj ja su tu .. krasavec ako HROM ! no zadany :P smola . :DD

drobeeec

no tak je ženatý, mám zistené...som si písala s jednou babou a som sa jej pýtala či náhodou nepozná toho doktora a ona reku len jeho manželku tak že mi asi nepomôže...ani nevie ako mi pomohla :D

drobeeec

no tak je ženatý, mám zistené...som si písala s jednou babou a som sa jej pýtala či náhodou nepozná toho doktora a ona reku len jeho manželku tak že mi asi nepomôže...ani nevie ako mi pomohla :D

zuzic

jaj tebe sa zije...ja som ho videla dokopy asi sedem krat. ale nikdy nezabudnem:) no nikdy by som donho nebola, neviem ci to pochopis len som ho mala velmi rada bol uzasny ako clovek. velmi mi pomohol nielen po zdravotnej stranke...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

priťahuje ma môj lekár - Fórum - ZDRAVIE.sk