Krivy nos, nosna prepazka

Príspevok v téme: Krivy nos, nosna prepazka
James

prosim vas o rady .. ti ktori mate skusenosti .. rozmyslam o operacii nosa .. viac menej kvoli zdravotnym dovodom .. lebo uz dlho ma to trapy no nie zeby sa s tym nedalo zit .. tak ci tak .. trebalo by mi napravit nosnu prepazku a pravdepodobne aj celu kost .. aspon s mojho usudenia si myslim .. operacie sa nebojim velmi .. ale na moje pocudovanie som pocul .. ze nosna prepazka .. alebo kost teraz neviem .. ale proste ze vacsine ak nie az skoro kazdemu sa mu to po istej dobe posunie SPAT !! ... ako to je mozne alebo kvoli comu ?? .. viem ze prepazka ma tzv ( pamet ) .. ale aj napriek tomu ze nos je rovny .. resp. bude rovny .. sa prepazka spat moze vychylit ?? aj ked uz nema preco .. lebo nic na nu narobi natlak .. fakt padlo by mi par rad ludia .. budem len rad :) .. lebo to je jedine co ma trapy .. sorry za pravopis ak nahodou :) .. diki
------------------------
Plastická operácia nosa - rinoplastika www.zdravie.sk

mamka5

mame ist s dcerkou na operaciu nosnej prepazky zo zdravotnych dovodov predcasne narodena vaha 890 grami ale kazdy rok to odialuju ma uz 4 a stale tvrdia pride o rok tvrdily ze to urobia este v nemocnici ale nic sa nestalo ma niekto podobny problem. mamka5

S1M

prepazka
Podla mna sa nemas coho bat. Ja som tu operaciu absolvovala. Sice konecny vysledok je tak po pol roku, ale je to ovela ovela lepsie :) Odporucam. Naco s tym zit, ked sa to da opravit.

prepazka

tiez mam krivu prepazku a robila mi problemy najma v detstve, stale som mala problemy s dutinami s dychanim, atd... teraz zdravotne problemy uz nastastie velmi nemam avsak kriva prepazka mi vadi z estetickych dovodov. jediny dovod preco som zatial nebola na operacii je ten, ze nasa rodinna znama ktora je lekarka vravela ze to je vraj komplikovana operacia a ze pokial mi to nevadi zo zdravotnych dovodov radsej to mam nechat tak... ti co ste sem pisali a na tejto operacii ste boli, neviete mi k tomu nieco povedat?

zuzic

macca zmazalo si to naozaj?
vies ked si precitas prispevok napr. teraz sa bavime o dievcatku ktora bola na zakroku na ktory by som mala ist aj ja. je to od temy? snazime sa pomoct si povzbudit sa...co mas proti tomu?
james...zhorsilo sa mi to..

James

no tak MACCA kluuud .. je tu spustu teem v ktorych sa nerozobera uplne nic .. a kedze tu nik nechodi mame pravo sa tu bavit aspon my ci nie ? AKO CITAM TAK TOTO VOBEC NIEJE PISANIE OD TEMY TU.. ale vobec .. precitaj si vsetky prispevky do podrobna a zistis o com to je .. dakujem za porozumenie .. bye ..

James

zuzic ja som ti neodpisal ? :D .. boze neviem ako to je mozne ale . som si 100 % isty ze som na to odpisoval :D:D boze .. no hej a to dievcatko som videl .. no ak strasne .. ja by rodic tak neviem co im spravim .. nebol by som natolko kludny .. hmm :(

zuzic

macca ked si uz inak pomoct nevieme co je na tom zle ze sa aspon psychicky podporujeme a posuvame ci sa niekto neozve?

zuzic

no vidis super ze mas volnejsie:) blahozelam:D jedna ucitelka co nemusim ide buduci tyzden na lyzovacku takze super:) a este jedna odchadza na stale co mi je luto bola fajn:( ale stava sa:)) no tak james vecne mlady:) no popytam sa ale teraz to nepojde lezie na mna nieco takze mam zas vyhovorku odkladat doktora:DD strasne so mnou:) teda s nami:DD inac ked uz sme pri tych mandliach videl si v spravach to dievcatko co mu brali mandle a co jej vypalili kus pusinky? co ma pol pery prepalenu a vsetko co spapa jej tade vytece...chudatko malicke...mi to zobralo normalne chut dat si ich vybrat:(( ale spytam sa aspon na nete...