Krivy nos, nosna prepazka

Príspevok v téme: Krivy nos, nosna prepazka
James

prosim vas o rady .. ti ktori mate skusenosti .. rozmyslam o operacii nosa .. viac menej kvoli zdravotnym dovodom .. lebo uz dlho ma to trapy no nie zeby sa s tym nedalo zit .. tak ci tak .. trebalo by mi napravit nosnu prepazku a pravdepodobne aj celu kost .. aspon s mojho usudenia si myslim .. operacie sa nebojim velmi .. ale na moje pocudovanie som pocul .. ze nosna prepazka .. alebo kost teraz neviem .. ale proste ze vacsine ak nie az skoro kazdemu sa mu to po istej dobe posunie SPAT !! ... ako to je mozne alebo kvoli comu ?? .. viem ze prepazka ma tzv ( pamet ) .. ale aj napriek tomu ze nos je rovny .. resp. bude rovny .. sa prepazka spat moze vychylit ?? aj ked uz nema preco .. lebo nic na nu narobi natlak .. fakt padlo by mi par rad ludia .. budem len rad :) .. lebo to je jedine co ma trapy .. sorry za pravopis ak nahodou :) .. diki
------------------------
Plastická operácia nosa - rinoplastika www.zdravie.sk

James

mas rada zarastenych chlapov .. co ja viem tak dievcatam sa vacsinou nepacia :D:D .. aj ja mam rad .. ako nie ze rad .. ale tak si myslim ze dospoelemu chlapovi pristane daka ta briadka vies :D:D nie nie necudujem sa ze neskoro .. ked to take chodenie po doktoroch ... joj .. ja uz by som aj s tym nieco robil ale nestaci iba moje slovo a to ze poviem ze ano chcem s tym nieco robit .. ale pocuj to je jedno zdrave mandle by nemali byt vobec hnisave hoc raz za cas a bolave a velke uz vobec .. vacsinou ich uz tahaju .. a mas ich dierave ?? . to by uz bol dost velky problem ... joj ..no .. hej ja tiez mam zapaly casto a z coho asi ked rano vstanem a boli ma hrdlo hmm :D .. .. no jasne aj vzdycky mi urobia testy zoberu krv a som zdravy ako rybka .. az na ten nos a hrdlo .. ale stole som chory v kuse ja som nebol zdravy aj teraz ma hrdlo boli akoze normalka .. .. porantany macko ? D::DD no diki :D:D

zuzic

nie navod nemusis:D to sa lahko ovlada:DD pokial vies kam ho dat:DDD ale brozurku o nasadzovani tych nahradnych dielov by si mohol:D si to podla toho nasadime:D ach jaj keby tak predavali nahradne nosy to by bolo...:) no tak neplac:) ja ti utrem slzicky:DD ale nie naozaj toto bude tvoje krasne leto ked ti na jar opravia nos tak v lete uz budes behat a cisto dychat:) predstav si to takto:) toto nebola pekne poeticka chvila ty macko:DD to ta malo chytit za srdce:DD a nie pisat knihy nebudem to by sa ti hodilo potom by ta nemal kto buzerovat:DD hej uvedomi ked sa uz neda nic vratit...keby som si nieco uvedomila skor nemusela by som to tak lutovat...inac aj ja nad tym rozmyslam:DD ze ked sa udrem ze jaj aspon z druhej strany to mohlo byt:DD ale sak tak si nastav nos aby ta udrel z druhej strany:DD a za co ste sa pobili? za dievca?:D

zuzic

no hej ja poeticka:D nununu len nezufaj:) si student tak sa pekne uc:P ale nie vydrz to! drzim palce:) jaj no rovno letne:) idem si kupit tricko nove jupi:DD jaj ty stary rozvedeny lenivy macko:DDD ale inac ja mam celkom rada zarastenych chlapov ale ked tak poriadne:) nie len tak akoze zanedbane:DD nie si blbec ja som blbec isla som neskoro tak to tu mam hanba mi:D hm...prepazka uvidim co povie lekar, a mandle nemavam casto anginy mavam iba bolave a napuchnute a derave obcas hnisave ale anginy nemavam...no jasa hned zajtra:D a pocul si niekedy o psychickej priprave?:DD ja musim ist k obvodnej po vymenny a tam mam este resty takze to chce pripravu ale aj u mamy vies asi mi uz neveri:( inac nam sa to hovori ze daj si to vsetko poriadne vysetrit ale sak odo mna to nezavisi:D zapaly mavam casto...dakuejm za slovnik naozaj som nevedela co to znamena:D poranta to si zapamatam. no takze ty stary rozvedeny porantany lenivy macko:DD

james

endoskop chces ? :D:D .. aj s navodom ? :D:D .. mam zobrat brozurku ? :D ..endoskop by som nechcel asi :D .. zoberem ti nove nahradne diely na cloveka ::D a sebe tiez :D .. no ved to ked ja tak milujem leto a jar hlavne :( .. asi budem plakat ako citlivka ked to premeskam .. ale ako sa hovori vsetko zle je na nieco dobre .. .. no a dlasia pekne poeticka chvilka :D nechces radsej pisat knihy ? :D:D .. hh ale mas pravdu tak to je .. clovek je ako tvor na tolko blby ze si vsetko uvedomi az ked je v najhorsom .. no na posledy co som sa pochytil som si pomyslel ze do frasa nech ma udrie este radsej z prava .. ze trocha mi napravy nos :D:D vies ako ked uz clovek pri bitke rozmysla nad takymi spostostami tak asi nesom v poriadku :D az mi smiesno prislo D:D:

James

haha pekna poeticka chvilka :D:D .. no viem ktore zvitazilo .. ja uz kvoli skole nemam cas ani na seba .. :( .. vobec .. dnes som vstal pozrel si film som tu a uz je 6 hodin a uz pred dvoma hodinami som mal zacat s ucenim .. och bodli by dake prazdniny dlhe .. uz rovno letne .. lebo sa zasalejem z toho .. no lenivy macko doslova :D .. lebo aj tak vyzeram :D .. a este dnes aj zarasteny som taky .. nemam cas na seba :D:D. .. mam dnes tzv zanedbany styl vies .. stary rozvedeny muz :D:D .. vies co poradil by som ti ale som blbec :D:D .. ale tak co si ja myslim .. jedine co mi pripada do uvahy su mandle a prepazka .. chod hoc hned zajtra .. ale daj si to vsetko este raz poriadne vysetrit .. mozes mat v tele z toho aj zapal .. no ja nevem .. my sme uz pozarucny tovar .. hocikedy sa nieco poranta :D .. ( znici ) .. to je taky skor vych. slovko :D:D .. ale ved v poho :D:D

zuzic

jasne ze na pamiatku:D to ti daju ze zober si na pamiatku vsetko co chces:D tak prosim ta potom mne zober ten endoskop ok? strasne by som ho chcela:) aj sestricku ti pribalia a keby sa ti zunovala mozes vymenit za inu ked prides na kontrolu:DD nie vela...to len ty by si mal take privilegia lebo ty si james:D a doktor by ti po tom slavnostnom podakovani pribalil este pekny balik penazi k tomu:DD a ake mas este zasady? no aspon vidis aky si...jesen si premeskal tak rozmyslaj rychlo lebo premeskas aj jar a potom mozes ist v lete ked ini sa budu kupat a zabavat! stale je nieco...nikdy nemame vela casu len ked raz zacneme stracat zivot uvedomime si ako sme ho cely premarnili nahananim za inymi vecami a jemu samemu sme venovali len tak malo casu...no tak ked budes takto rozmyslat ze co keby ta vtedy zrovna urval:D tak budes hrat slusneho chlapceka:DD

zuzic

jaj no uz som isla prec ale ze este raz kliknem na forum ci sa neobjavi nieco...a tam tato tema zrovna naskocila:DD a ja ze nie nebudem teraz sa musim ucit a moje druhe ja mi hovori ci som sprosta ze aj tak sa stale len ucis tak iba odpovies a pojdes prec:DD a hadaj ktore ja zvitazilo?:D vies kolko sa ja snazim?!:D fakt stale sa snazim ale nejde a nejde:) ale az tak ma to zas netrapi sak to neni take zle ale tak pre moj pocit osm chela:DD hej si lenivy a uz tu mame tvoju prvu zlu vlastnost:DD si lenivy macko co sa mu nechce rozhybat po zime:DD ha hanba ti:D hej viem ako mylsis takto to postupovalo aj u mna ze potom som sa aj dusila a po roku mi uz nevedia najst co mi je, takze z toho vyplyva ze ak sa teraz nerozhybes o par mesiacov ti uz nebudu veidet pomoct!!!nechci sa dostat na moju poziciu hypochondra:D tu robim uz bubaka zas:D mna tiez nie vzdy na dotyk len niekedy ked mam horsi den...a usi ma trapia najviac...nebudem moct byt doktorka ked budem hlucha:(( a co mam robit? mas nejaky napad? hm? chystam sa znova na orl ale sak vieme co povedia:) to co vzdy a este ze naco tam idem zas ked som tam bola prednedavnom:DD najradsej by som isla tomu mojmu ale to uz nepojdem po tom trapase co mi nic nenasiel a tak vlemi sa snazil:( vies ale ked mna to tak mrzi ze som ti mohla pomoct a nepomohla...:( ale ked ma nevidel co som mala nanho skocit?:DD

James

no ved si myslim .. no neviem diamanty nemam velmi rad .. keby ze si ich mozem zobrat na pamiatku tak to by bolo uz ine ::D:D .. no to byvela ludi chodilo no operacku D::D to je jedna z mala zasad .. :D dovolim si vselijake sprostosti lae to nie :D:D .. ved to ze znamky si nechcem pokazit a zas vies prazdniny su prazdniny .. cez jesen by som siel .. ale ta uz je prec .. a teraz mame same somariny ohladom skoly atd .. och porazi ma .. nie nie nevyhladavam nieako konflikty .. len keby mi mesiac po operacke dakto urval do nosa ake mam stastie ta by ma porazilo :D

James

no prezident aj politici to je taka robota ze kazdy ta nenavidi ale mas krasne prachy .. a zaisteny uz cely zivot :D .. ale co z toho ked ta kazdy neznasa :D radsej tem smetiar .. ale asi ani ich nemaju ludia velmi v laske :D ta jakze nechce ist ? sa usis viac snazit :D:D no treba prvy krok ale som lenivy priznavam ... no nie ako dusit hej ze uplne .. ale ked mam plny nos a steka mi to cez usta potom vies a tak .. pane boze ty to mas horsie ako ja .. mna nos neboli na dotyk ani nijak .. a usi v poho ta este som rad .. boze ale aj ty uz daco s tym rob nemaozes do 18 cakat .. ale to nevadii ..:) .. snaha tam bolO :D vazne nevadi nabuduce mozno :)

zuzic

james:D v obleku asi nie ale ta operacna kosela by nebola obycajna:D ale posiata diamantmy, operacny stol a hodvabnou podstelkou:D hej a do narkotika by ti namiesali nadherny sen ze si pri mori s tou sexi sestrickou:DD ano mas pravdu...si velmi fajn chalan nepoznam vela takych co by mali take silne a spravne zasady..naozaj klobuk dole. ano dobry plan:D dlhy ale uzasnyyy:DD tak co este chces? ja uz neviem ako ti poradit...fajn takze nie cez skolu nie cez prazdky a kedy??? na dochodku? ja som isla na zaciatku roka ked sa este tak moc neucilo a potom som podavala herecke vykony ze mi neni moc dobre a ze to bolo velmi zle a tak mi dost toho odpustali:D hej viem ake to je:) a ja sa nikdy nesmejem len si poviem no chudacik moj co si musel vytrpiet:) ty sa casto bijes? to si taky zly?:DD ale sak uvalit ti moze hocikedy to nepojdes nikdy potom:DD