Krivy nos, nosna prepazka

Príspevok v téme: Krivy nos, nosna prepazka
James

prosim vas o rady .. ti ktori mate skusenosti .. rozmyslam o operacii nosa .. viac menej kvoli zdravotnym dovodom .. lebo uz dlho ma to trapy no nie zeby sa s tym nedalo zit .. tak ci tak .. trebalo by mi napravit nosnu prepazku a pravdepodobne aj celu kost .. aspon s mojho usudenia si myslim .. operacie sa nebojim velmi .. ale na moje pocudovanie som pocul .. ze nosna prepazka .. alebo kost teraz neviem .. ale proste ze vacsine ak nie az skoro kazdemu sa mu to po istej dobe posunie SPAT !! ... ako to je mozne alebo kvoli comu ?? .. viem ze prepazka ma tzv ( pamet ) .. ale aj napriek tomu ze nos je rovny .. resp. bude rovny .. sa prepazka spat moze vychylit ?? aj ked uz nema preco .. lebo nic na nu narobi natlak .. fakt padlo by mi par rad ludia .. budem len rad :) .. lebo to je jedine co ma trapy .. sorry za pravopis ak nahodou :) .. diki
------------------------
Plastická operácia nosa - rinoplastika www.zdravie.sk

James

ouuuuuuu ouuuuuuuu :D .. tak to by som siel aj keby som mal v poriadku nos :D:D .. hh ako ked ide nieaka slavna osoba koncertovat na SR ze :D .. hej to sa mi tiez zdala blbost uplna .. no neviem ale jeden chlap co ho mama pozna vravel .. ze skoro nic neciti tak neviem teraz .. hej a mama vie .. ale tak nesuhlasy s tym az tak lebo po prve si mysli ze to nieje tak prvorade a po druhe sa boji rizik ... a nehladam rizika ! :D to som sa nechtiac dopcul :D:D .. ale porad mi prosim ako zacat ?? postup :D:D .. kde a ako mam zacat

James

no smetiar je dobre povolanie kazde decko cche byt smetiar :D:D haha :D .. ale mne sa to asi uskotocni :D:D no ja doma nemam casu na tahaky vaccsinou rychlo v skole ich vymyslam :D:DD: .. no za horami za dolami ako to ze hoc som rozhdonuty este vela vela treba urobit .. a je to daleo chapes :D no tak isto aj mne .. takze vieme ze mame to iste len dufajme ze je to ta prepazka lebo ptoom uz neviem .. no a mandle mozes mat aj vdaka nosu zahnisane .. ale co ked to je iba cisto v mandlach tvoj problem hmm ?? .. mandle tiez narobia cloveku pekne problemy .. aj to by to mohlo byt .. no ja som cital par takych clankov iekde ze clovek bol naraz na vyber mandli aj na prepazku .. naraz dve operacie chapes ?? .. lebo ja nie .. cez nos sa nenadychne a usta ma zmordovane a ledva ich otvori .. co je toto za hlupost cloveka ??

zuzic

no on sa ti bude do bytu priam vtierat:D potom ta odvezie v krasnej limuzine na operacku, pravdaze sa ta spyta ci je ta limuzina dostatocne pohodlna:D na operacke same krasne mlade sestricky, zoperuje ta potom ti podakuje ze ta mohol vobec operovat:DD neviem ked nechces na vychod mozes este na stredne iba za tohto ti rucim na strednom nikoho nepozname:( tak skus porozmyslat, popytaj sa doma a tak. ale zas nech to netrva rok:D..ozaj hovoril si uz mame ze sa chces dat operovat? podla mna je to hluspot niikdy som to nepocula ani znami co sa dali operovat nikdy sa im to nestalo...sak cuch nemas len po operacii neskor uz nie...blbost podla mna. kde si to zas nasiel?:) nezda sa ti ze moc hladas rizika?:D mal by si menej hladat rizika a viac lekara:) ked ide len o to...kazda operacia je riziko...pri kazdej mozes zomret napriklad ci je lahka alebo tazka to je jedno....ale netreba sa zamyslat nad tym:D

zuzic

no jasne smetiar urcite:D na brata minule dosla taka depka ze on aj tak bude smetiar a uz si zacal kreslit plan ako bude choditale ze on chce byt ten naskakovac ze aspon svaly bude mat:D no na pc sa robia velmi dobre tahaciky...zmensis zvyraznis joj:DD uz sko skoncila ale vazne:DD co je za horami za dolami?!?!?!?! dufam ze nie to rozhodnutie!!! jasne detsky ten malinovy:DD vies kolkokrat mne nic nezistili??? od tej operacie chodievam iba po vsetkych moznych vysetreniach a nikdy mi nic nezistia. niekedy zapal ale nevedia jeho pricinu. nikdy mi nic nezistia a kukaju na mna ako na debila. vsetci. vzdy sa vzdam ale potom sa znova nakopnem...takto zijem...no a co aj keby tebe nic nezistili...sak sa ides iba pretestovat a rovno im to povies sak vtedy nemusia nic zistit:) no sak nos...krcny to vyriesi len ktory:) hej mavam velmi casto zahnisane, padlo aj par navrhov na vyber ale najskor chcem vyriesit ten nos potom sa zacnem zamyslat nad tym ci je to potrebne, lebo ked si to vezmes z jednej strany nepotrebuujem riesit dalsi problem a z druhej caste zapaly skodia na srdce atd...

James

no hh dost mozne :D asi doma poupratujem keby nahodou prisiel niekto :DD a dufam ze zadarmo nie :D:D .. ked uz to bytu sa mi pcha :D:D . no ved ta dialka ... ale to nevadi co uz treba vybavit cestu ale to ja neviem ako to bude .. a ked budem dlhsie v nemocnici tam hmm .. a na vychode sa bojim si to dat operovat .. ale ked budme vediet na isto tak urcite od teba kontakt popytam .. .. inac som sa dozvedel ze vraj pri operacii porepazky moze clovek prist o cuch .. co si myslis ?

James

nie nie to by ma dufam uz neomrzelo :D:D .. asi tazko :D no ale clovek nikdy nevie :D mzono nakoniec budem smetiar :D .. no ja si vacsinou fotim poznamky :D ok no :D .. no hej rozhodnutie prvy krok .. ale este je to daleko za horami dolami .. no ale iba detsky .. nechcem sa zas opit :D .. no ved nemusia ja viem viem .. asi pojdem este raz boze ale nece sa mi .. zas mi nic nezistia .. no tak jedine uz nos zostava co ine .. a ty nemavas zahnisane mandle ??

zuzic

no mozno ze zazvoni pred domom, rovno v tom plasti a s pristrojmi a na hlave bude mat taky transparent "chcem operovat prepazku pomozete mi?" :DD a bude sa pytat v kazdom dome ci tu nebyva chalan ktoreho moze zoperovat:DDD
no a teraz vazne...ja by som ti dala kontakt, pravdaze cez mail alebo tak, aj by som ti s tym pomohla aj ti mozem povedat ze naozaj sa mozes spolahnut a nemat starosti uz som ti ho spominala...len problem je ta dialka, ako to chces spravit? a co povedia rodicia? vies to je take blbe ze ci sa to vobec da....ale som velmi rada ze to zacinas riesit:)

zuzic

aha...takze keby si zacal studovat napr. gitaru, tiez ta omrzi?:D pekne ako pekne...zase pisomky tam sa da vyuzit tahacik no...ale uz skoncime to filozofovanie o podvadzani v skole:DD este sem pride nejaka profka a mam po chlebe:DD hej aj ja som si to prave priznala:))) ale ja sa viem premoct:D vyborne blahozelam si uzasny ty si sa rozhodol!!!:DD waaaaa otvaram sampus:D (taky fiktivny:) no povedz urcite to pojde:) inac alerg. testy na prvy krat nemusia vyjst...no ak nechces byt cez leto doma najvyssi cas zacat:D sice z krvi nezistis vsetko, ale aj podla mna to je urcite z nosa:D

James

no peter takto si to ja predstavujem .. fungujuci a pekne vyzerajuci nos .. dakujem pekne .. pooperacne stavy ma moc netrapia :D .. ja vydrzim vselico .. len aby to bolo pekne a fungujuce ako niekedy za starych cias

James

aha ja som myslel ze pride doktor a zaklope na dvere :D taze nie ? :D nemam cakat ze zaklope a zazvonit nezazvoni ? :D:D .. hh aj by som isiel kludne k vasmu mne to je jedno :D:D
ale vazne siel by som