som asi iny

hormon

ako vidím, tvoj problem je asi zo strachu, ze neuspejes aleb čo...mas tu toho dost na vyber =) hlavu hore kamarat !

majo 88

fionna mozno ty si si nedokazala uzit ten sex ale ked nebude vediet ani jak nato tak to bude dost zle a lepsie mat nejake skusenosti ako ziadne neverim tomu ze nejake 26-28 rocna baba by mala chut ho ucit proste starsie zeny maju uz nejake tie naroky vyzaduju od chlapa nejake skusenosti a ne nejakeho ktori nevie nic

fionna

davas teda dobre rady majo88..zistit ze moj frajer chodil do kurvinca tak ho asi rovno necham,alebo aspon by hodne klesol v mojich ociach...tebe by sa pacilo zistit ze tvoja vyvolena si to rozdavala s kdekym za peniaze? ci hlavne ze je dobra v posteli? co to uz vy mate za hodnoty ludia...ten sex je trochu o inom, teda aspon pre mna
a predstavsi,a ja som si ho teda neuzivala ani zo "skusenemi" co uz mali zasebou podstatne viac..a vies co je natakych najhorsie? - oni si myslia ze su dobri!! ako takemu povies ze vsetko od zakladou robi zle?? preto asi racej hladam uz len panica a menej skuseneho. Ale mas pravdu v jednom, baby su tiez svine podaktore (ak ne vacsina) tak nech si najde normalnu ved taku aj pisal ze chce

t333

"chodim do spolocnosti aj sa obliekam znackovo"

ja sa z vas poserem. vy ste tak prizemny.
sorry, za to, ze som to takto tvrdo. aj ja som isty cas myslel, ze toje z 90% o vzhlade ale nastastie som sa rychla spamatal a zistil, ze je to len z polovice o tom...

prajem aj vam aby ste sa spmatali cim skor.

p.s.: neberte to ak utok, skor ako dobru radu.

majo 88

fionna to si asi jedna z mala ktora by mala nato nervy ale tu nejde len o to ze ci by ho zaucila ale o to aby sa mu potom nevismievala a neohovarala preto som mu poradil ten kurvinec lebo ludia su zly aby urobili zle niekomu tak spravia hoci co a este napr neviem jak by sa ti to pacilo kebyze sa chalan rychlo urobi a ty z toho nic nemas alebo bude hned unaveny a este aj taka moznost ze si ta pred tim poriadne nepripravi nebudes z toho tiez nic mat ale ked chlapec nabere skusenosti tak jeho vyvolenej bude len dobre a dlksie mu to vydrzi

fionna

ale inak mas majo pravdu..moze to byt tou vahou, preco si tuziaci vlasne mylsis ze tym to ucrite neni? zenam tiez zalezi na krase aj ked si chlapi myslite ze len vy mate byt pravo povrchni:) mozno si zabavny a mily, tak mas aj vela kamaratiek ale prave ta fyzicka pritazlivost brani aby z toho bolo cosi viac..to je ale catokrat lahsie zmenit ako povaha a vystupovanie tak skus natom zapracovat

fionna

to su mi teda rady majo ze do kurvinca! to by som sa teda podakovala takemu...mne je teda rozhodne milsie ked je chalan zo zaciatku milo nesmely a nemotorny, aspon mam sancu ho naucit ja a nemusim sa sama tak hambit...neviem co si vy chlapi myslite

majo 88

tuziaci ja viem ze to znie povrchne ale ani ja by som nechcel babu co ma moc vela kg kazdy chce chudeho viem to dobre sam na vlasnej kozi a preto na sebe makam mozno nejaka zena by ta aj chcela ale vadi jej ze mas tolko kg a potom ked chces nejaku zenu tak si musis povedat ci nanu mam vies so zenami je to jak s futbalom ked si neni hviezda ako hrac nemozes kopat prvu ligu a zacinas inou a cim viac sa zlepsujes a makas na sebe tim aj postupujes aj na do lepsej ligy a tak isto je to aj so zenami proste ty pravdepodobne nedostanes stihlu peknu babu ale menej krajsiu a ked chces mat krajsiu tak na sebe makaj neuspokoj sa snicim co dostavas alebo mas vzdy chci viac a este k tim citom je to jednoduche vecina bab ti povie narovinu co ktebe citi ked jej povies co ty knej citis ak ti to nepovie alebo ta natahuje nebude z toho nic a ako zistis ci ma zaujem jednoducho ak chce stebou nieco mat tak vyhladava tvoju spolocnost alebo je rada ked ta stretne je pri tebe atd...

tuziaci

diky majo88 za radu a hormon chodim do spolocnosti aj sa obliekam len znackovo o to pokoj ja nemam problem nadviazat priatelstvo zo zenou som komunikativny mam vela kamaratok s ktorimi som sa zoznamil ale tam to konci neviem ist dalej neviem cim to je proste neviem vyjadrit moje city zene

lost

Sport ti taktie doda viac sebavedomia, alebo ako to mam nazvat, budes mat dobry pocit, ak vladnes, teda dokoncis dany aktivitu... teda pomaha to psychicky :)