Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

odstranovac znamienok

soffa

znamienka by sa mali odstanovat chirurgicky u chirurga,ziadne masticky ani nic podobne.chirurg to potom posiela na histologiu.experimentovat sa nevyplaca

smejusko

Mamaka mala bradavicu na ruke a dala je doktorka na to nejaky roztok a tym si to natierala.. po urcitom case jej to zmizlo... Neberiem ti tvoj nazor, ale ja skor verim veciam overenym od lekarov alebo aspon z lekarni, ktore prejdu suklovanim(kontrolou statnym ustav na kontrolu lieciv) ale clovek nikdy nevie a aj na internete sa da vselico najst:)

Help

wikush- na klasicke by som ani zo srandy neriskoval.....
Zas nejaka uzasna prevratna volovina ktora presla nejakymi prisnymi normami tak akurat z vlaku.

wikush

ano, mam s tym skusenosti! zanechalo mi to nepekne jazvy, este vacsie nez znamienko samotne! aj ked ma to laka objednat si to znova na dalsie znamienka, ze tento krat sa to mi to snad lepsie vydari a bude lahsie hojit, uz by som tento pripravok urcite na sebe nepouzila..

smejusko

dalsia vec ze znamienko a bradavicu na tej stranke davaju do jednej kategorie.. co su odlisne vecia ktore sa inak odstranuje... neviem no.. nezda sa mi to doveryhodne

smejusko

Neskusala som ale neriskovala by som, znamienka su velmi specificke dokonca aj na plastike ti ho najskor vysetria ci moze von ci nie... ak potrebujes odstanit znamienko radsej by som sa obratila na koznu ona ta odporuci dalej kde ti ho bud chirurgicky alebo laserom odstrania....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

odstranovac znamienok - Fórum - ZDRAVIE.sk