Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

viem ako si oholit intimne miesta bez podrazdenia:)

Príspevok v téme: viem ako si oholit intimne miesta bez podrazdenia:)
info.

baby, tak minule si priatel kupil novy elektricky holiaci strojcek na tvar a tak siel vyhodit ten stary. A tak som si ho este pozicala a skulia to s nim, na sucho a uplne na hladucko ma to oholilo, ani jedna vyrazka, ani podrazdene a mozem sa holit aj na druhy den, nie ako pri ziletkach, ze na druhy den som to mala citlive. Vazne skvele odporucam:) A ta investicia sa oplati, lepsie ako kupovat stale nove ziletky:) Takze elektricky muzsky strojcek...

info.

no ja som pouzivala ziletky, na druhy den som to mala citlive, vacsinou jedna dve vyrazky. Raz som skusala aj vytrhat chlpky, ale ani to nebolo dobre. Tak ten strojcek je idealny, na sucho oholim, idem do sprchy a potom nakremujem:)idealne...ale pozivam aj ziletku, lebo strojcek pouzivam len na venusin pahorok, lebo len tam to mam citlive po ziletke

elpinsa

ahoj...
zaujímalo by ma aké iné metódy holenia si skúšala a či si sa z toho vždy vyhádzala...
pretože ja sa vyhádžem STÁLE či mám ostrú tupú žiletku vosk krémiky peny olejčeky pudre...už neviem čo skúšať...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

viem ako si oholit intimne miesta bez podrazdenia:) - Fórum - ZDRAVIE.sk