Abnormalne veci a ja

Príspevok v téme: Abnormalne veci a ja
LadyHeidy

Moj problem vlastne trva uz od detstva. Byvali sme v panelaku. Mala som vlastnu izbu, kde som aj spavala. Sice som sa velmi bala sama spavat. V noci som citila, ze v izbe nie som sama, ze pocujem dychanie niekoho cudzieho. Velakrat som zaregistrovala aj pohyby, take jemne, letme. Budila som sa casto na to, ako sa ma niekto dotkne, pohne s paplonom.
Dokonca som raz v noci zhodila vazu zo stolika na chodbe, a vtedy som sa akoby prebrala a nevedela som, ako som sa tam dostala. Velmi som nehovorila o tom, lebo mama ma zrusila, ze vraj si to namyslam a nemam pozerat rozne filmy a serialy...
Ked som mala jedenast, odstahovali sme sa. Moje problemy sa nejako extra neobjavovali. Ked som mala trinast, bola som skoro celu noc sama. Nasi isli na letisko pre sestru. Pocula som kroky po schodoch, buchotanie v podkrovi. Odvtedy v podstate nic extra. Az do poslednych tyzdnov.
Uz len ked pomyslim na to, ze by som mala ist spat, srdce sa mi rozbusi. Chodim spavat neskoro, okolo jednej rano. Zhasnem svetla, a to hrobove ticho. Mam pocit, ze sa na mna niekto pozera. Ze je tu niekto so mnou. Ked zavriem oci, mam pocit, ze ten niekto sa stale ku mne priblizuje. Pocujem rozne zvuky, mam neskutocne pocity, ze je niekto v izbe. Niekedy sa mi podari od strachu zaspat, niekedy nespim vacsiu cast noci, lebo mam strach. Ked zaspim, mam hrozne nocne mory. Stale utekam, vidim hrozne veci, je tma, krik, atd. Dokonca som sa pred dvoma dnami zobudila na to, ako mi zhasol niekto lampu. Zobudim sa a nikde nikoho, tma. Tuto noc, som si zobrala periny a spala som s maminou. A tuto noc to urobim znova... bojim sa spat. vsade... stale ma ten srach prenasleduje.

maria15

Taliansky exorcista , čiže ten, ktorý vyháňa zlých duchov, Raul Salvucci píše: „My, ktorí sa zaoberáme touto oblasťou z poverenia Cirkvi, nemáme pochybnosti: vždy a v každej forme je to satan, ktorý sa maskuje formou vyvolávaných duší, aby sa mohol dostať do kontaktu s ľuďmi a tak ich môcť zasiahnuť.“ Ďalej spomína prípad istej slečny, ktorá bývala sama. Záhadné javy, ako odtlačky horiacich rúk, predmety, ktoré sa premiestňovali atď. znepríjemňovali jej život. Po smrti matky sa nevedela vyrovnať so samotou a začala vyvolávať matkinho ducha. Keď sa spomínaný exorcista pýtal tejto slečny, či jej matka bola zbožná, povedala mu, že každý deň chodila na sv. omšu a pokojne zomrela, pred smrťou prijala sviatosť pomazania nemocných. On jej na to povedal: „Nie je možné, aby to, čo teraz premieňa váš život na peklo, spôsoboval duch vašej matky, ktorú ste mali tak rada a ktorá teraz prebýva v Božom svetle.“ Keď ju potom vyzval, aby sľúbila, že prestane s vyvolávaním, vykonal exorcizmus a všetko prestalo.
Napokon ešte dodáva: „Pre nás je neprijateľné domnievať sa, že by sa naši blízki, ktorí zomreli zmierení s Bohom, mohli zjavovať na špiritistických sedeniach: sú to zlí duchovia, ktorí využívajú duše mŕtvych, ktoré nezomreli v Božej milosti a sú teraz v ich rukách. Veľa ľudí, ktorí stratili svoju duchovnú rovnováhu, zničili svoje rodiny a vlastné podniky, pretože sa zúčastnili špiritistických seans. Akýkoľvek kontakt s duchmi je vždy zničujúci. V mnohých prípadoch sa dôsledky prenášajú na deti a niekedy aj na ich potomkov.“ Toľko z úst exorcistu Raula Salvucciho. Keďže vyvolávanie duchov je hriechom, je nepravdepodobné, aby duše zomrelých, ktoré sú už pri Bohu, porušovali jeho zákony.

m.i.s.o

LadyHeidy- sorry, nechcel som

V našej chatke sa pohybovaly tiene, 10tky zhrbených postáv kráčali za sebou. Vydeli sme to všetci chalani

maria15

počuj moja,teraz veľmi dobre čítaj:otcov známy,bývalý kolega má syna,ktorý s kamarátmi išli vyvolávať na cintorín ducha jeho babky.JEHO SYN Z TOHO UPLNE ZCVOKOL.Všade potom videl babku!Bol s tým na psychiatrii a doteraz nie je zdravý.

LadyHeidy

To by som neradil, poznál som takých v táboré, každý den vyvolávaly, Raz im preplo, vybehly s chatky a prisahali že sa do nej nevrátia. Odviezly ích domov, a od tej noci sa diali čudné veci aj na okolí.

LadyHeidy

preco sa nemam ani opovazit? predsa aj takymto sposobom sa moj problem da vyriesit.. ak ide o ducha tak duch chce komunikovat...

LadyHeidy

Problem je ten, ze v noci uz v mojej ibe nechce spavat... cez den v pohode, vyvaleny na posteli v paplonoch... ale v noci u mna nevydrzi ani chvilku

maria15

ty dyli..práve sa ťa pýtam,či si to skúšala,lebo práve to by mohla byť príčina,že ti teraz duchovia nedajú pokoj.ani sa neopováž vyvolávať!