Abnormalne veci a ja

Príspevok v téme: Abnormalne veci a ja
LadyHeidy

Moj problem vlastne trva uz od detstva. Byvali sme v panelaku. Mala som vlastnu izbu, kde som aj spavala. Sice som sa velmi bala sama spavat. V noci som citila, ze v izbe nie som sama, ze pocujem dychanie niekoho cudzieho. Velakrat som zaregistrovala aj pohyby, take jemne, letme. Budila som sa casto na to, ako sa ma niekto dotkne, pohne s paplonom.
Dokonca som raz v noci zhodila vazu zo stolika na chodbe, a vtedy som sa akoby prebrala a nevedela som, ako som sa tam dostala. Velmi som nehovorila o tom, lebo mama ma zrusila, ze vraj si to namyslam a nemam pozerat rozne filmy a serialy...
Ked som mala jedenast, odstahovali sme sa. Moje problemy sa nejako extra neobjavovali. Ked som mala trinast, bola som skoro celu noc sama. Nasi isli na letisko pre sestru. Pocula som kroky po schodoch, buchotanie v podkrovi. Odvtedy v podstate nic extra. Az do poslednych tyzdnov.
Uz len ked pomyslim na to, ze by som mala ist spat, srdce sa mi rozbusi. Chodim spavat neskoro, okolo jednej rano. Zhasnem svetla, a to hrobove ticho. Mam pocit, ze sa na mna niekto pozera. Ze je tu niekto so mnou. Ked zavriem oci, mam pocit, ze ten niekto sa stale ku mne priblizuje. Pocujem rozne zvuky, mam neskutocne pocity, ze je niekto v izbe. Niekedy sa mi podari od strachu zaspat, niekedy nespim vacsiu cast noci, lebo mam strach. Ked zaspim, mam hrozne nocne mory. Stale utekam, vidim hrozne veci, je tma, krik, atd. Dokonca som sa pred dvoma dnami zobudila na to, ako mi zhasol niekto lampu. Zobudim sa a nikde nikoho, tma. Tuto noc, som si zobrala periny a spala som s maminou. A tuto noc to urobim znova... bojim sa spat. vsade... stale ma ten srach prenasleduje.

maria15

mne padali veci,hocikedy aj počas dňa,trebárs som sedela a jedla a váza v strede stola spadla sama pred mojimi očami...2x po sebe.žiaden prievan..nič.V sne som videla bieleho ducha,obrysy ako človek,ale nejasné črty,len celá biela postava.naštastie to bol len podnájom a ja som odtiaľ upaľovala tak rýchle,ako som vedela :)viem,čo to musí byť na psychiku.mne stačili 2 dni.určite to skús a čo najskôr.

m.i.s.o

LadyHeidy
Mne iba v dectve, ale poznám viac ľudí ktory to zažívaju aj dnes, bavím sa s nimy o toma zbieram informácie. Snažim sa prísť na to, za akých okolností sa to vyskituje.

Druhá vec: skús sa toho nebáť, možno to zmizne

maria15

moja známa mala to isté,ona ma izbu na podkroví a tiež som jej poradila sv.vodu a ruženec alebo svätý obrázok,krížik.. pomohlo,už sa nesťažuje.máva ešte občas blbé sny,ale podstatné je,že sú to už len sny,nie realita.

m.i.s.o

Maria15
Najvyssie poschodie je niečo ako povala, tie veci sa tam zdržujú.

LadyHeidy
Svatená voda može naozaj pomocť, alebo popros kňaza, nech vam vysvetí dom. vedia to.

maria15

lebo pri tej vode sa v kostole dlho modlí a Boh nás vie ochrániť od všetkého zlého a najmä od toho najhoršieho tam dole..

LadyHeidy

Mas pravdu, nie som veriaca... ale to neznamena ze sa neviem pomodlit. Ja verim v nieco vyssie... hej, ale asi tu spravnu vieru v sebe nemam...

maria15

keď takto píšeš,predpokladám,že nie si veriaca..možno aj preto sa na teba lepia kadejaké "stvory"..no nechcem preháňať,to bola len taká úvaha :) ako vravím,skús svätenú vodu,svätenú sviečku alebo dať na omšu pre deda.Môžeš sa aj modliť,pokiaľ vieš.v najhoršom prípade poprosiť kňaza u vás v najbližšom kostole,aby prišiel vysvätiť dom.