Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lieky na povzbudenie imunity v tehotenstve

Príspevok v téme: Lieky na povzbudenie imunity v tehotenstve
Nasťa

Som tehotná a okolo mňa sa začínajú zjavovať príznaky ochorenia na novú chrípku so zápalom pľúc. Mám strach aby som ju nedostala a chcela by som na posilnenie imunity užívať nejaké vhodné prípravky a nikto - môj gynekológ a magistri v lekárňach - mi nevedia dať uspokojujúcu odpoveď (odpovedajú vyhýbavo a diplomaticky, že vždy je to aj áno aj nie...)na otázky:
Aké lieky na posilnenie imunity v tehotenstve sú vhodné?
Mohla by som užívať hlivu ústričnu spolu s achinaceou?
Vie mi niekto poradiť čo je pre tehotnú vhodné na to, aby si posilnila imunitu?
Je naša vakcína vhodná naozaj?
Som alergička, tak asi moja imunita bude oslabená, alebo sa mýlim?
Ďakujem za odpovede.

Vjerus

Ahoj, mne odporucila doktorka, ktora je naozaj odbornicka kludne pocas celeho tehotenstva uzivat Imunoglukan P4H tabletky. Tehotenstvo oslabuje imunitu. Uz som mala vdaka tomu pasovy opar na chrbtovom nerve a tiez kondylomy, takze vela vitaminov aj formou zeleniny, prip. milgamma tabletky (volne predajne) s obsahom vela vitaminu B, kyselinu listovu (Folic Acid tabl.), vitamin C a pod.

naan

Nasťa, v tehotenstve na podporu imunity by som ti doporučila výživové doplnky na prírodnej báze. Napíš mi príp.na email akosinova@centrum.sk

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lieky na povzbudenie imunity v tehotenstve - Fórum - ZDRAVIE.sk