Moze menzes meskat aj ked beriem antikoncepciu?

Príspevok v téme: Moze menzes meskat aj ked beriem antikoncepciu?
ja.janka

Antikoncepcne tabletky vraj upravuju menstruacny cyklus, ktory je potom pravidelny. Plati to aj ked beriem tabletky iba prvy mesiac? Moze to nejako suvisiet s tym, ze mam uz viac ako tyzden spinenie? Doteraz som cyklus mala pravidelny s odchylkou den, dva, maximalne tri. A ze stres oddelaluje menstruaciu, plati to aj ked beriem tableky? Mala som totiz dostat vcera, ale este nic a tak mam trochu obavy... Diky za rady :)

aluska

nie nie som..ale medicina ma zaujima...asi to bude tym ze moja mama je doktorka..ja by som na studium mediciny asi nemala...a ani krv by som nemohla videt

aluska

ano, suvisi to s tym ze beries antikoncepciu..preboha ved aj telu chvilu trva, kym si zvykne..antikoncepcia nie je vitamin c a telo si musi na taku davku hormonov zvyknut, moze to trvat aj dlshie so 1 mesiac
jeden den ti meska menzes a ty uz panikaris..neporovnavaj, to co bolo pred uzivanim hak a co je teraz..je to uplne odlisna situacia....a inak pri uzivani hak zena nema menzes..pretoze nedochadza k ovulacii..ma len krvacanie z vysadenia a to su 2 odlisne pojmy