strach z AIDS

Príspevok v téme: strach z AIDS
Anonym11

Dobry deň, mam hrozny strach z AIDS. Asi tak pred dvoma mesiacmi som mal styk s dievcatom, len oralny ktory robila ona mne a cez kondom. Zjavne som nebol vo vstiku s jej krvov ani nicim inym, nebola vyzlecena. Pouzil som vsak jej suchy uterak. A teraz asi pred dvoma tyzdnami som bol dost chory (kasel, bolesti hrdla, malatnost, teploty,...) a vsimol som si aj nejaku mierne scervenalu vyrazku ktora sa mi dnes spravila na ruke, pri dotyku trosku boli. Viem, ze teraz v zimnom obdoby su take vyrusove ochorenia ake som mal pred dvoma tyzdnami aj ja velmi caste navyse mam problemy s imunitou, takze je ajtak dost zoslabena ale strasne sa bojim, je pravda ze si vela veci casto namyslam ale ajtak prosim o radu, aka je pravdepodobnost ze sa takto virus HIV prenesie? A inak je dost mozne ze virus ona v sebe mala. Dakujem

aluska

ja netvrdim ze ta spehuju jak zlocinca..ale zistuje sa s kym vsetkym si bol v styku, kto by mohol byt nakazeny tiez..pretoze ako som uz povedala vedome sirenie tejto choroby je TRESTNE

t333

Anonym11

NULOVA SANCA !!
nie je mozne takto chytit HIV. navyse virus na vzduchu rychlo hynie - v priebehu sekund.

aluska,
ti ludia su sledovani, ale len v tom zmysle, ze chodia pravidelne na kontroly kvoli virusu. si to zase nepredstavuj tak, ze kazdy ich krok sleduje nejak tajna sluzba.

Anonym11

tie cisla poznam, ale v skutocnosti je ich nakazenych asi 4x viac, len sa o nich nevie. Som z KE a tu je po BA druhy najvyssi vyskyt. Oral a este s kondomom, zda sa to nemozne, ale filozofujem nad tym ci predsa si to nenaslo inu cestu.

aluska

trochu som sa sekla..je ich este menej
citujem z jednej inter.stranky
"Od polovice 80. rokov minulého storočia, odkedy sa výskyt HIV na Slovensku podrobne monitoruje, sa nakazilo 183 ľudí. "

aluska

na slovensku je asi 500 ludi s aids...ktori su samozrejme sledovani a je sledovany kazdy, kto sa s nimi stykal
pretoze umyselne sirenie tejto choroby je trestne
na slovensku to neni skoro vobec, tak nebud hypochodner