Ked ma neustale prenasleduju spomienky na cloveka ktoreho som mala strasne rada

Príspevok v téme: Ked ma neustale prenasleduju spomienky na cloveka ktoreho som mala strasne rada
martinaaA802

.... Bojim sa vsak povedat ze som ho lubila kedze sme boli strasne malo spolu ! Hlavny dovod bola velka vzdialenost . Trva to uz piaty mesiac. Strasne to boli, lebo viem ze uz ho asi nikdy ani neuvidim ... Je to zvlastne bolestive prazdno, ktore neviem prekonat. Vracaju sa mi spomienky znova a znova, pritom on je znova stastne zalubeny! Ja kazdeho chalana teraz porovnama s nim a pochybujem , skutocne pochybujem ze niekedy si este budem rozumiet tak velmi ako s nim ...Casto placem hlavne vecer, chvilu je dobre a potom znova.. JA uz neviem ako z toho von !Mam 19.

Rik

babenky, ja viem ze sa trapite, no v takychto situaciach dost pomahaju priatelia,ale hlavne byt s nimi....okrem toho, stale cakate na svojich princov,to je pekne, ale robite aj vy preto nieco?? napr.co keby ste aj vy spravili prvy krok....ze oslovite,napisete..myslim ze v dnesnej dobe to je normalne a mne osobne ked sa to sem-tam stane, vzdy ma to len na dusi potesi...

matinka: ........."a pochybujem , skutocne pochybujem ze niekedy si este budem rozumiet tak velmi ako s nim" .......mas iba 19, vies kolko toho este bude? aj takychto tvojich tvrdeni? vacsinou taketo tvrdenie pise clovek, ktory zazil bud prvu lasku, alebo velku lasku a mysli si, ze uz nikdy take nic nezazije...nepoviem keby si mala treba 40....to uz by bolo horsie...ale nie ked si prakticky skoro este dieta (bez urazky), ktore este ani nic poriadne o laske nevie....chcem tym len povedat, ze si este mlada a este ta toho vela caka..

Baja22

babulky, som s vami. ja sa tiež trápim pomaly rok a každý deň je to to isté... neviem ako vy, ale za ten čas som si ani nového chlapa nedokázala nájsť:(

radka321

3 a pol roka?? tak to je teda fakt dost ... Stale to nepreslo? stale to boli?:(( Preco je laska taka nadherna a zaroven dokaze tak svinsky boliet..Poznam to :( zabudnut sa neda...

Noemi22

ja sa už kôli bývalém trápim 3,5 roka. aj ja dúfam, že to niekedy prejde a zabudnem na neho a na to čo k nemu cítim. Dúfam, že sa mi to konečne podarí.

tahti

Ahojte baby, no vidim, ze nas je vela, ja som mala vztah pred 5 mesiacmi, bolo to kratucke ale aj kratky cas staci na to, aby si vas ten dotyny ziskal. Ja som ho brala vazne a velmi som bola do neho zalubena. A tie jeho plany so mnou, buducnostou, to uz sa inak pocuva ako ked sa s niekym len tak prechadzate a vypravate o nejakych somarinkach. Len som potom zrazu zazila velke sklamanie, lebo ma bez milosti nechal, vlastne keby sa mu prva neozvem ze co sa deje, tak by ani nedal asi vediet. Len tolko, ze je ma problem z nedavnej minulosti..(takze asi nejaka byvala). len to bol pre mna vtedy hrozny sok, pocitila som vtedy strasnu zlost, hrozne pocity v srdci a ked som ho videla...a doteraz aj vidavam i ked nie zoci voci priamo..neprijemne. Stale ho ale mam v mysli, lebo sme sa vlastne ani poriadne nerozisli, bez vysvetlenia..Smutne je, ze my sa trapime pre hentakych a oni si uzivaju zivota s inymi a bez vycitiek...A snazila som sa teda tiez venovat nejakym cinnostiam, chodit von a tak..ale vzdy ked je nejaka prihodna chvila, tak v hlave mam stale otazniky ze preco?? Chcem verit v to, ze ten spravny sa objavi ale kedy?? ja mam uz 26..

ShaulaThalit

Vitaj v klube...
Ja som sa strasne sklamala v cloveku, ktoreho som uprimne lubila. Fakt, je to strasny pocit ked vidim JEHO, ako sa zmenil, ake ma zrazu ine nazory, plytke...
Pride mi to luto, ze pred nejakym casom ten clovek so mnou travil vela casu a zrazu o mna ani nezakopne.
Ludia sa nemenia, menia len svoje nazory... a to je horsie. Ta pretvarka.

fdfdss

ja mám tiež podobný problém a na daného chalana myslím už vyše dvoch rokov, a princ na bielom koni stále neprichádza, nie je to už také silné ako po prvých mesiacoch,ale aj tak dosť často sa sama pritom pristihnem, že naňho myslím.

martinaA802

jasne chapem ... my sme si strasne rozumeli a z jeho strany to bola velka zamilovanost z mojej az taka nie ale aj tak strasne chyba.. ale hlavne ze je stastny.

alzbee

Naposledy sme sa videli pred 4 mesiacmi a odvtedy mi parkrat on napisal, ze ako sa mam...vtedy mu odpisem a inak mu nevypisujem. Lebo viem, ze keby som mu napisala a on by mi nahodou neodpisal, tak by som bola smutna. Viem, ze ma ma rad, aj ja ho mam rada (alebo ho stale milujem? ani neviem..), ale aj keby sme sa k sebe vratili, tak by to nikam neviedlo, kedze my dvaja sa ako ludia k sebe nehodime..