Ked ma neustale prenasleduju spomienky na cloveka ktoreho som mala strasne rada

Príspevok v téme: Ked ma neustale prenasleduju spomienky na cloveka ktoreho som mala strasne rada
martinaaA802

.... Bojim sa vsak povedat ze som ho lubila kedze sme boli strasne malo spolu ! Hlavny dovod bola velka vzdialenost . Trva to uz piaty mesiac. Strasne to boli, lebo viem ze uz ho asi nikdy ani neuvidim ... Je to zvlastne bolestive prazdno, ktore neviem prekonat. Vracaju sa mi spomienky znova a znova, pritom on je znova stastne zalubeny! Ja kazdeho chalana teraz porovnama s nim a pochybujem , skutocne pochybujem ze niekedy si este budem rozumiet tak velmi ako s nim ...Casto placem hlavne vecer, chvilu je dobre a potom znova.. JA uz neviem ako z toho von !Mam 19.

nexus

ocuuuvaj...nic lepsie nemozes urobit, ako co najrychlejsie zabudnut...ked ti pride nanho myslienka, co najrychlejsie ju odozen...a rychlo sa zbliz s niekym inym...a neries ci je lepsi ci horsi, neporovnavaj...ocen ho takeho , aky je..mozes skoncit na tabletkach, ked budes takto pokracovat a to ti neradim...

misshel

no my sme sa uz asi tri styrikrat videli od rozchodu ako normalne sme sa stretli pokecali, hoci raz na konci boli bozky to sme sa dlhu dobu nevideli a odrazu to tak na nas doslo ale to je uz o inom...hoc rada by som ho videla ako sa ma a tak ale bojim sa, ze by som zas do toho spadla pritom on ma este tu novu priatelku stale...sam povedal, ze v jeho srdci ostanem stale nedavno napisal aj ze bol hlupy ze ma nechal :D...ale radsej to neriesim, lebo si zacnem zbytocne namyslat...no a ten tvoj tak par riadkov by fakt nikoho nezabilo, kedze ste spolu nieco uz prezili, ale niekto nerad ide do minulosti, no ludia su vselijaki, ale ja mam pocit, ze neustale narazam na nejake veci co sa tykaju jeho, ako keby znamenia neviem asi mi sibe uz :D su to take malickosti ako keby vysli navonok vtedy ked sme v kontakte,mozno som vtedy az moc vsimava neviem, mala si aj ty niekedy take pocity? a s tou postavou drzim palceky :)) ja chodim behavat takze tiez to dava zabrat ale teraz je to uz lepsie lebo som si navykla...ale na zaciatku zabijak :D

nezabudnem

ajoj misel fuu no zvlastna situacia veeru . Ale ja by som asi nesla.. neviem , neviem si to vobec predstavit ake by to bolo v mojom pripade. Nevidela som ho uz asi 8 mesiacov...Posledne mesiace cca 3 uz o nom voobec nic neviem , uvazujem dokonca ze si ho vyhodim z priatelov na fb. Ked dokazal on tak rychle zabudnut preco aj nie... Ale ja by som na tu kavu asi nesla. Zbytocne by ma to pomiatlo a potom trapilo . A co ho zrazu zaujimas ? Co sa zlakol statusu "zalubena" ?? Hm neviem pride mi to nejake divne.... Ale zas aspon vidno ze si mu nie lahostajna. Co sa o mne povedat neda. Lebo on ma uz asi ma niekde v ... A to cloveka mrzi . Neviem fakt preco sa aspon niekedy neozve .. Ved napisat par viet este nikdy nikoho nezabilo . A tak co uz . Vsetko cloveka posuva vpred. JA momentalne pracujem na svojej postave. Aj ked je to makacka ako hrom :)... Vies co je vsak zvlastne?? Ze on niekedy je asi 15 min . odo mna ked som aj ja v skole. A napriek tomu ho nemozem vidiet .... Achh .. Takto sme to nikdy nechceli . No na druhej strane je dobre ze je z ineho konca Sr ako ja . Ako sa v elane spieva.. Lepsie nic nevediet , v najhorsom pripade len nieco tusit... :) a ja viem ze sa ma urcite dobre .
A maturity? Hm.....Hlavne ze sme zdraví :))) Drz sa Misel a daj vediet ako si sa rozhodla s tou kavou ! ;))

misshel

ahoj troska po dlhsom case :))no co ako mas, ako matury ? :) ja celkom okii, len ten "slavny" ex sa nejak ozyva teraz, zacalo to ked som si dala status ze zaluubena (lebo sa mi zapacil jeden typek ale to bolo zo srandy no :D )...a tak na to reagoval a teraz chce aby sme niekedy skocili na kavu a ja som mu povedala ze v pohodee ale na jednej strane chcem aj nechcem ist,lebo isto budem nanho potom aspon tyzden mysliet hoci sa mi pacia uz ini chalani,nanho budem mat stale slabost sakra :D asi si vymyslim ze mi nieco do toho prislo...a ako si na tom ty ?

nezabudnem

ajoj misel hmm veru viem aj ja beby vidim daku jeho novu foto ... hmm no newem :D Ale to uz nie ze by sa mi pacil len by mi to bolo asi tak trosku luto ze .. Je to vsetko prec a tak . No ale uz dost noostalgie :)) Ale hej je zalaskovany a total .. Ale ved ked ona ma 18 on 27 .. hm neviem ci to babo bude.. Ale ved ked chce nech ma chlapec :) JA mam teraz absoluuutne ineeee starosti a fakt nemym cas na nejake bezvyznamne rozmyslane .... A je to fajn ;-) Len sa trocha bojim utorka a stredy :D Ale snad to bude okk...:) TAk sa zatial maj a ozvi sa :)

misshel

ahoj:) no jj asi dost zalaskovany, dneska som nahodou narazila na jeho fotku a tak som si trosku povzdychla heh, ale inak je to dobre myslim ked ho nevidim, keby som ho zbadala tak isto este tyzden minimalne budem nanho mysliet :D....a to mas pravdu s tym ze treba zit,zabavat sa...ja strasne mam rada disco resp tanec tak tam sa chodim poriadne vyventilovat:))....no taky vek 27 mozno uz zacina rozmyslat nad takym beejby ale to by mal byt s nou este o dost dlhsie...juuj a laska na dialku?? ja som to moc nezazila, boli sme odluceni skoro tri mesiace lebo bol v zahranici ale potom sme boli uz spolu ale urcite to musi byt tazke, ja by som tak asi tiez nedokazala fungovat ...heh a maturita? s odstupom casu ked sa na to pozeram vratila by som to spat...asi tazko uveritelne :D...ale naozaj,ta atmoska spoluziaci vseetko,uzi si to cele ten posledny rocnik, take chvile stredoskolske mne casto chybaju :)

nezabudnem

Ajooj ,,
noo teplucko len neviem na co zas vcera u nas snezilo :D Fuu tak ten tvoj je zas cely zalaskovany co ? :)) Ja ked som si naposledy pisala s tym mojim tak daco zmotaval ako ta jeho baba ma este na deti cas :)) To dievca ma 18 rokov... Chodia spolu 8mesiacov takze vidim hmm asi je to vazne u nich :)) Akoze mne keby frajer zacal zmotavat o detoch ked mam 18 alebo 19 hmm no neviem ... :) Ale moj ex ma 27 takze neni divu ze deti by uz mzono mat aj chcel .. Ale sak .. to je jedno :)) Uz ma nezaujima... Najlepsie je byt vonku s kamoskami zabavat sa smiat sa... Hoci aj celu noc.. :) Potom je to super .. Nic ta netrapi a vidis kopec inych ludi a chalanov okolo seba..... Len jednu jedinu vec by som uz nikdy po tejto skusenosti neskusala.. A to je laska na dialku, podla mna je to len a len trapenie a nic ineee... A tak som teraz rada ze je to tak ako to je ... Ma to takto proste byt no ;) Juj len drz palce na tej mature bo sa bojim , heh :D Ale ze vraj to nic nie je hmmm sak uvidime... :) Zatial ajoj ............... :))

misshel

hehe pekne si to napisala :)) jj aj teplucko dokaze zlepsit naladu,to fakt:)
no to hej priatelia su dolezitejsi ako laska,aspon teraz sa mi tak vidi..hoci mat obe je fajn :D....ja som vdacna za svojich priatelov,za vypocutie,za sialene chvile heh no za vsetko....aa tak cez leto sa mozno nieco uz vyskytne hoci to moze aj zajtra za rohom kto vie :D...ja takisto nekontaktujem nic ani on mna, niekedy mi nieco napise akurat do statusu, a uz som si aj odvykla pozerat na jeho profil...nejak ma to prestalo bavit :D juuj drzim palceky na maturite :)))

nezabudnem

ajoj misel ja sa mam velmi dobree si myslim..:)) Asi to bude tym ze uz prichadza jar tak to slnko asi robi svoje... Mam sa dobre pretoze v poslednej dobe mam okolo seba skvelych ludi -aj ked zatial nie ziadneho fesiho, a pri nich na svoje "trapenie" :D :D ani nepomyslim... A uz sa tesim na leto .:) A na letnu lasku , ktoru verim ze konecne stretnem !! ;)kED STRETLA MOJHO AJ TVOJHO TAK MUSI AJ NAS !! ZAKON FYZIKY !! :D :D tAKZE UZ NECH LEN PREJDE MATURITA a bude vseetko v poriadku ... nemyslim , nekontaktujem , nezaujem .. A je to tak super :) A pocckaj aku budes mat figuru do leta ! este sa budu o teba bit ;))Ozvi sa ked tu budesss :)

misshel

ahooj :)) juuj ja minule som nejak hladala tuto temu ale asi bola uz daleho...zlata, ze si sa ozvala :)...noo vies co...ako poslednych par tyzdnov je to lepsie aspon co sa tyka jeho, asi preto ze ma zamestnavaju ine problemy hehe....on ako ma uz svoj zivot,viem ze ma tu novu priatelku nenormalna laska hehe tak uvidim dokedy...a vies co? asi posledne dva tyzdne som v kontakte s jednym chalanom ako sme kamosi ale su to take natahovacky heh ale aspon je sranda a myslim na nieco ine :) zacala som chodit do fitnes takze aj to mi pridava troska na radosti ...a ty coo ako si na tom ? :)