aj ja chcem byt tehotna :(

Príspevok v téme: aj ja chcem byt tehotna :(
ahojkikus

ahojte babenky som strasne nestastna :( viem ze s tym ponahlam ale tak strasne som tuzila po babatku a konecne sme sa rozhodli ze si take malicke cudo spravime ... skusame uz 4 mesiac a nic :( aj mam plodne dni a nic:( prvy mesiac som na to myslela dost casto tak to sa ani nejak necudujem ze mi to na prvy krat nevyslo ale teraz nad tym taj neduumam len cakam ci pride ms a vzdy pride ... ale inak stale ma bolia kazdu cvilu vajecniky .. chodila som s tym aj k doktorovy ale co chvilu liecil bolo dobre a potom zase ... ja neviem preco sa mi nedari :( nemate nejake tipy??:) ako lepsie pocat?:)alebo nejake triky co take by som mala papat alebo ja neviem:( hladala som vsedko mozne na nete a som z toho uz smutna :( muz chodi neskoro z roboty a ked mame stale skusat ... chudacik je taky zniceny ze mu nedam ani vydychnut .... ale ked zase on ma cas len cez vykedn a viacej cez tyzden mi vychadzaju plodne dni :( ale ved zatial sme zvdy ked som mala plodne obdobie .. asi som nejaka divna

ahojkikus

ale to sa neda na to nemysliet :( ved musim si ako tak vypocitat kedy by sme mali....a to uz na to myslim,aj ked viem kedy mi pride menzes na to myslim lebo cakam ci pride alebo nie na to sa mne neda len tak nemysliet:( ja neviem jedine ze by som si nic nevyratuvala a nechela na nahodu?:( ja neviem

dobra radaaa

v prvom rade to neries,lebo je to uzko spojene so zmyslanim zeny a nervovou sustavou...tie zeny ktore velice chcu otehotniet s tym zvacsa maju problem ked na to tak myslia ako ty....najprv musis byt v pohode,,,,

dobra radaaa

v prvom rade to neries,lebo je to uzko spojene so zmyslanim zeny a nervovou sustavou...tie zeny ktore velice chcu otehotniet s tym zvacsa maju problem ked na to tak myslia ako ty....najprv musis byt v pohode,,,,

ahojkikus

ahojte babenky ... tak nic z toho nieje zase :( ach jaj .. ja uz neviem kedy mam skusat a kedy je taky naj cas na to:( kazdy pise inak a mam v tom gulas

meggy10

ahojkikus drzim ti prsty aby ti to vyslo ked ti budu stale meskat tak si skus v pondelok test a napis nam. ale psik nieje moc dobry potom ku babatku.

ahojkikus

ahojte .. tak zatial este nic nechodi.... juuj ale aspon sa pochvalim teraz s mojim predvianocnym darcekom co mi muzik vcera vecer priniesol.Malickeho 8 tyz. steniatko yorkshira :) tak aspon nemysim na babo a venujem sa malickemu jerrymu :) haaadam aj to pomoze aby som na to tak nemyslela

mkiju

Preco stresujes ?ved 4 mesiace je normalna doba..ak sa nebude darit rok treba ist lekarovi...Ja som sa s byvalym prioatelom snazila vyse 2 och rokov a ziadne nebolo..potom som si nasla druheho a snim som otehotnela na prvy sup..teraz som tehotna znova a zas na prvy sup..kazda je ina na niektore staci len trenky hodit a je tehotna..a vela zalezi aj od kvality partnerovych spermii ak niesu dobre ide to horsie alebo vobec.nechcem ale strasit dufam ze vam sa podari