aj ja chcem byt tehotna :(

Príspevok v téme: aj ja chcem byt tehotna :(
ahojkikus

ahojte babenky som strasne nestastna :( viem ze s tym ponahlam ale tak strasne som tuzila po babatku a konecne sme sa rozhodli ze si take malicke cudo spravime ... skusame uz 4 mesiac a nic :( aj mam plodne dni a nic:( prvy mesiac som na to myslela dost casto tak to sa ani nejak necudujem ze mi to na prvy krat nevyslo ale teraz nad tym taj neduumam len cakam ci pride ms a vzdy pride ... ale inak stale ma bolia kazdu cvilu vajecniky .. chodila som s tym aj k doktorovy ale co chvilu liecil bolo dobre a potom zase ... ja neviem preco sa mi nedari :( nemate nejake tipy??:) ako lepsie pocat?:)alebo nejake triky co take by som mala papat alebo ja neviem:( hladala som vsedko mozne na nete a som z toho uz smutna :( muz chodi neskoro z roboty a ked mame stale skusat ... chudacik je taky zniceny ze mu nedam ani vydychnut .... ale ked zase on ma cas len cez vykedn a viacej cez tyzden mi vychadzaju plodne dni :( ale ved zatial sme zvdy ked som mala plodne obdobie .. asi som nejaka divna

karioll2

ahojkikus
cim viac budes chciet,tym to menej pojde.co manzelov spermiogram?
drzim palce aby si otehotnela a aby to vase dieta vedelo lepsie po slovensky ako ty

datelinka

ahojkikus, prilis sa sustredis na otehotnenie. mala by si to pustit z hlavy, 4 mesiace nie je tak vela. v priemere sa zdravemu paru podari splodit dieta po 6 mesiacoch nechraneneho pohlavneho styku.
toto sa neda robit nasilu, nie je to vyroba topanok a nejde o splnenie vyrobnej normy. treba sa uvolnit, uzivat si nadherny nechraneny styk bez stresov. podla toho ako cakas, ci pride menstruacia alebo nie, je tvojim jedinym cielom naozaj len to otehotnenie.
kikus, pokoj, klud, nenasilie, vsetko pride. presne to nadmerne snazenie moze byt pricinou zdanlivej neschopnosti pocat plod. drzim prsty.

ahojkikus

domus .. ja by som sa len potesila :) ale neviem ..viacej si myslim ze pride ms :( ale budem duuufat do zajtra rana ... vzdy ju mam rano. Ked pridem z prace tak napisem co a ako ...

domuš8

mna tiež bolelo brucho ako tesne pred ms....a myslela som, že už už príde....lebo fakt, také bolesti....a ona neprišla.....a zistila som že som tehotná....takže, možno si aj ty :D

ahojkikus

no povedal ze ano,mala som ale pred 3 mesiacmi slaby zapal .... vysledky to aj potvrdili dal mi cipky a koniec.Zajtra by som mala dostat ms ... a citim ze uz sa blizi :( pobolieva ma brucho :( ach jaj ked ja som teraz uz uplne mimo z toho kedy mam najvecsiu sancu otehotniet :(:(

meggy10

kym dojde spremia k vajicku niekedy to trva aj 2-3 dni tak preto, ja som otehotnela na prvu supu, gynekolog ti povedal ze je vsetko ok?

emira

Pretoze kym spermie doplavaju k vajicku, trva to niekolko dni. Ked uz mas ovulaciu (u mna sa to prejavuje bolestou jedneho z vajecnikov), je uz za 5 minut 12, vajicko sa coskoro odplavi. Tuto radu mam od svojej vybornej gynekologicky.