aj ja chcem byt tehotna :(

Príspevok v téme: aj ja chcem byt tehotna :(
ahojkikus

ahojte babenky som strasne nestastna :( viem ze s tym ponahlam ale tak strasne som tuzila po babatku a konecne sme sa rozhodli ze si take malicke cudo spravime ... skusame uz 4 mesiac a nic :( aj mam plodne dni a nic:( prvy mesiac som na to myslela dost casto tak to sa ani nejak necudujem ze mi to na prvy krat nevyslo ale teraz nad tym taj neduumam len cakam ci pride ms a vzdy pride ... ale inak stale ma bolia kazdu cvilu vajecniky .. chodila som s tym aj k doktorovy ale co chvilu liecil bolo dobre a potom zase ... ja neviem preco sa mi nedari :( nemate nejake tipy??:) ako lepsie pocat?:)alebo nejake triky co take by som mala papat alebo ja neviem:( hladala som vsedko mozne na nete a som z toho uz smutna :( muz chodi neskoro z roboty a ked mame stale skusat ... chudacik je taky zniceny ze mu nedam ani vydychnut .... ale ked zase on ma cas len cez vykedn a viacej cez tyzden mi vychadzaju plodne dni :( ale ved zatial sme zvdy ked som mala plodne obdobie .. asi som nejaka divna

ahojkikus

preco tyzden pred ovulaciou??? ved ked mam ovulaciu vtedy je mozne otehotniet nie? ja mam´vam cilkus 29 dni a podla testu mam plodne dni uz na 13 den