Naznaceny prolaps predneho cipu mitralnej chlopne

MARIA 1972

SYN MA POMALY TEP PRI NAMAHE AKO JE BEH NA KRATKE VZDIALENOSTI MU PRICHADZA ZLE MA VRAJ SINUSOVU BRADIKARDIU DASA STIM NIEČO ROBIT

Lulu2011

pokial len naznaceny o nic vazne by nemalo ist, aj ja mam prolaps mitralnej chlopne a ani som o tom nevedela, pokial som sa nedostala na echo kvoli rýchlemu pulzu, unave a extrasystolam, liecit sa to neda a zhorsovat by sa to nemalo, aj ked sa moze, napr. je potrebne si davat pozor pri infekciach, lebo ta chlopna je nachylnejsia na zapaly. Osobne som nikdy nemala tolko energie ako moji rovesnici, aspon sa mi zda, ale ci to je sposobene tým neviem..ako mala som mala caste narazpve pichanie pri srdci, dr. povedala, ze to je vrodene

Mikee7

zdravim..nedavno som bol u kardiologicky a mi zistila, ze mitralna chlopna mi prepusta 3% krvi naspat..cvicim asi 2 roky, ale doma, nechodim do posilky..moze to byt sposobene tym? a moze sa to zhorsovat dalsim cvicenim?

prolaps

ahoj mne to diagnozovali este ako dietatu ale tiez s tym nikto nic nrobil,myslim ze sa tym dalej nezaoberali.Teraz mam 35 a ziadne problemy so srdcom som si zatial nevsimla,niekedy som trochu zadychana po namahe,ale to bude tym ze asi necvicim a skor nieco s plucami,tak sa moc netrap :))