Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strhnutie nechta na nohe - palec

Príspevok v téme: Strhnutie nechta na nohe - palec
daks

Uz asi rok a pol si vsimam,ze moj necht rastie velmi zvlastnym sposobom..akoby vrstevnato priecnym sposobom.Akoby na tri casti rozdeleny a pravidelne mi po pol roku cast z neho akoby odumrie a da sa to bezbolestne (ta cast) strhnut.No teraz sa to zacina zhorsovat,preto rozmyslam,ze zajdem na komplet strhnutie nechta,nech mi uz narastie poriadny a pekny.Mate so strhavanim niekto skusenosti?Ako dlho rastie novy?A je to velmi neprijemne ked lokalne umrtvenie prestane ucinkovat?Stipe to alebo tak?Dakujem.

Palcsci

Dobry den, mam strhnuty necht na nohe uz skoro tyzden..bols som uz na prevez,lenze bol prilepeny obväz, tak mi to zaživa strhavali..opät ho mam zaviazany,lenze na obveze mam trocha krvi,palec boli akoby hnisal...neviem ci doktor dal spravnu liecbu,nemal by sa ten palec liecit na vzduchu ??? Mate niekto skusenosti ??

Tominotomv

Asi má každý iný príbeh, no ja patrím asi medzi tých šťastnejších. Mňe strhávali necht na palci na nohe. Celý prst umrtvil strhol ani neviem ako a kedy. Doma som ležal s vyloženou nohou a nič ma nebolelo. Toto sa udialo v piatok a v pondelok som s upravenou (rozrezanou) botou bol v praci.
Asi zaleží od lekára.

matusa_buky

Tak bude to určite poriadne bolieť, ale vždy lepšie raz ako teraz keď ti rastie tak všelijako ten nechet

Martina_hihi

Ja som našťastie na strhávaní nebola... ale... chirurg mi vystrihol necht z oboch strán tak aby nezarastal

Misiak_misiak

Dnes mi strhli nech na pravej nohe, boli aj injekcia aj samotné strhnutie o dva dni ma čaká to iste na druhej nohe. Bolesť uz nejak zvládnem, len verím ze sa to bude rýchlo hojit. Závidím tým co to mali bezbolestne ✌️️

michaela le

Mam problem s nehtom zarasta mi taha sa to uz asi pol roka a neviem ci si ho mam dat strhnut mohol by mi niekto poradit ?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strhnutie nechta na nohe - palec - Fórum - ZDRAVIE.sk