blba nahoda...

Príspevok v téme: blba nahoda...
janulka:)

mam mensi problem.kamaratkin priatel ma zvadza vzdy,ked sme vonku.a najhorsie je na tom to,ze pred tyzdnom som podlahla aj ja,vzdy sa mi pacil,niesu spolu dlho,ale viem ze som to nemala robit.posobil alkohol v krvi obidvoch a nasa spolocna tuzba nas doviedla k prvej puse.ta pusa sa predlzila na cely vecer a skoncil v mojej posteli.sice som sa s nim nevyspala,ale nejake tie okolnosti okolo toho boli.kamaratka sa dozvedela len o puse a bojim sa co bude z toho,ked sa dozvie,ze bolo nieco viac.a bojim sa aj,ze som sa do neho asi zalubila a to robi velky problem.neviem,ako dalej,nesmiem si s nim zacat...

sweet_lolitta

janulka, toto sa moze stat vela ludom. teraz ide o to, ako sa zachovas. Myslim, ze ludia zvyknu hovorit, ze neznasaju falos viac ako krutu pravdu. Tak sa zariad a nevod nikoho za nos. Kamoske to dajte nejako vediet s tym chalanom, aby vedela na com je. Potom nech uz sa rozhodne ona akokolvek, ty uz nic nezmozes, cize rataj s nasledkami. Ja by som sa citila blbo, keby som bola klamana, ako keby mi to dali najavo a ja som sa rozhodla ich podporit (mozno trojkou :D) alebo rozchod, lebo by som sa citila zneistena.

ShaulaThalit

ano, ked kamaratka zisti, ze ste robili postelovu gymnastiku, povedz jej, ze to nahodicka...
fakt, my baby sme take blbe, a potom sa stazujeme ze preco su chlapy kurevnici... viete preco??? Lebo im to dovolime....

meggy10

blbeee taky chalan je na mesiac v tom lepsom pripade na 2, kamoska je podla mna na vzdy. ale aj tak pravda raz vyjde von a bude to horsie, mas mat rozum co robis a nie potom tu pisat co mas robit, my ti moc nepomozeme.

sway

A aky mas problem?Ved hadam vies,co robis..
Inac hodnotila by som to tak,ze sa ti zapacilo nieco,co je cudzie.Zaves si ho na krk a iluzie ti spadnu velmi rychlo.Skoda,ze pri tom prides o kamosku:-)

jajka001_

inak ked jej to povieš, bude to rychlejšie, jednoduchšie, čistejšie. aj tak si nezasluži byť klamana takym frajerom. rozíde sa s ním a ty máš voľnú cestu.

jajka001_

janulka, sun hovori o tebe ako o tej kamoške aku by nechcela :) a teraz akoze co vlastne riešiš? bud jej to povedz ty alebo nepovedz - tak ci tak je to podraz a priatelstvu je koniec. ale to je ti asi jedno, ide ti o chalana ze? tak zabojuj o neho