Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hneda farba na oranzovo

Príspevok v téme: Hneda farba na oranzovo
niki777

ahojte , mam problem veľky. cez leto som mala tmavohnede spodky a aj ofinu ostatok bol blond. teraz som sa rozhodla ist zase do blond uplne. bola som u kadernicky ale chytilo mi to hnede trochu do oranzova a niektora hneda nezmizla len vybledla trosku. tak sme boli s priatelom vyberat farbu a skusili sme to doma. chytilo to celkom v pohode len mi trosku ozltli vlasy.dala som si palette uil1 ci ako sa to pise. len tie hnede mi nechytili.tak sme boli este kupit palette c9 a skusili sme to ta mi to pekne vybielila tu zltu a hnede uz zacalo chytat blond. tak priatel navrhol nech si este dam tu uil1 lebo nam este ostalo tak mi to votrel do tych tmavych vlasov a co este ostalo pretrel tie vrchne. a stal s apruser chytilo mi to zase na oranzovo a teraz vyzeram boze hruza ani von nechcem ist. poradte co robit ? ako dostat tu oranzovu prec ? mam si este raz kupit tu c9? a pretriet to? prosim poradte som zufala

tortila899

Podľa mňa najlepšie blond farba je Garnier Nutrisse odtien 100 harmanček :) používam ju už tri roky a som spokojná pretože mam pocit že blond,ktorú mám neposobi tak hnusne peroxidovo umelo ale skôr tak do zlata, a pritom moja pôvodna farba vlasov je hneda a sú dosť tvrdé a napriek tomu farba vždy pekne chytí :)))

mi6

Nie, neskusala, ale pozerala som recenzie na youtube a chvalia si vyrobky od CHI :) Mam ale od toho isteho vyrobcu (Farouk Systems) Biosilk, je to celkom dobra vec, no za tie prachy by som cakala viac :)

*d

mi6: ahoj dakujem za radu :) ale to na ebay bol SET :) mala si tam aj sampon , kondicioner , silk infusion a sprej Iron44 a cena vysla rozumna v pomere ku objemu :))

ty si uz tieto pripravky skusala - ak ano ake su tvoje skusenosti ?? :)

mi6

CHI sa da objednat aj na mimibazare od jednej cesky :) skus si to tam vyhladat. vyjde to lacnejsie ako postovne cez e-bay.

Lindya

to clip in?to si sama nadpajas??ja uz chcem mat strasne dlhe vlasky:)ale predlzenie je strasne drahe zbytocna inevsticia

*d

niki777 : :) ejha tak musis mat pekne vlasky ked sa o nich tak staras :)

-ja pouzivam sampon pre rovne vlasy(mam ich rovne,ak je vlhko tak sa vlnia:)Sunsilk fialovy s hodvabom, sem tam BC silver od Schwarzkopf
-maska Swiss-o-par
-zehlim cca. nieco menej ako rok 1-2x tyzdenne po umyti vlasov(loreal- mlieko,fructis-dvojita regeneracia,got to be fialovy,a perfektnu penu na stiahnutie zltej :)
-pouzivam s rozumom v malej davke nie vsetky naraz :) niesom chemik

-kadernicka mi dobabrala melir, preto tolko stahovacov farieb(mam spinavy blond)stale chytil do biela,mam ho na vacsine hlavy,teraz co som bola chytil odrast do zlta a zvysok povodneho biely :)chcem ist o5 ale pockam na regeneraciu..

-chcem si odjednat cez ebay CHI , velmi kvalitna vlasova kozmetika, pocula si o nej ??
- a ty ?:)trosku opis tie svoje, mozno mi v niecom pomozes:)(a TOP vyrobok?)

niki777

zujky :juj no netusim co by to tebe urobilo s farbou..ked som si ja prefarbila tmavohnede vlasky na blond mi chytili na oranzovo tak do hrdzava a potom som si davala na to ten sampon v kuse a tak to stiahlo tu oranzovu ze uz nebola taka syta ale chytala nadych prirodnej tmavej blond.. tak neviem ze co by to urobilo tebe..aky by si chcela vysledok ?

*d : fuuu no ja pouzivam vsetko mozne na vlasy lebo ich mam take kuceravo vlnite takze su aj povodne suche takze vsetko mozne masky kadiake potom z avonu take blbosti na konceky suche na cele vlasy aby neboli krepove potom dobre pripravky su od gliss kur od kadiakych sprejov cez sampony a masky..dobre mi robi aj z avonu maska tusim dak amandovla ci aka taka co sa nezmyva.. no a apravdaze zehlim ich uz niekolko rokov .. a teraz posledne som si kupila clip in ak vies co to je .. take nadpajanie vlaskov no tak teraz uz duplom zehlim :) aaaa tyyy ako rozmaznavas svoje vlasky ?

zujky

Baby, ja som blondinka, ale teraz mam taku bledohnedu orieskovu farbu a v tom blond maelir, mylsite, ze by som si mohla dat aj ja tento sampon, uvazovala som o nom uz velmi davno ...
Dakujem VAM krasne :) pekyn den

niki777

ja som ho kupila v DMku... mne teda pomohol..fakt som bola zlta ako neviem co take neprirodzene.. teraz je to uz pekne :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hneda farba na oranzovo - Fórum - ZDRAVIE.sk