Pálenie pri močení ???

kristof33

To vyzera na zapal mocovych ciest, tiez som ich mal a bolo to o drzku. Frajerka ma nakoniec dokopala k doktorovi, kde mi predpisali antibiotika a odporucili mi, aby som uzival aj wobenzym. Nastastie som sa z toho dostal ale uz by som to nikdy nechcel zazit.

Luci1556

Ľudia nikdy to nepodceňujte. Dostala som komplikovaný zápal močových ciest pár dni pred Vianocami. Ležala som v ukrutných bolestiach doma niekoľko dni, bolesti trvali asi 3-4 hodiny po rannom moceni a pretrvávali ... nemohla som ani sedieť a plakala som doma od bolesti na záchode každé ráno. Trvalo to 2 týždne. Nikomu to nikdy neprajem, poslali ma na gyndu kde mi robili výplach močového mechúra ... bolest ale pomohlo to. Som rada že to mám za sebou. Prosím, hneď pri prvých bolestiach utekajte k doktorke

mikalangelo

Práve idem z nemocnice. Takže v sobotu som išiel spať s takým obyčajným pálením pri močení. V nedeľu o druhej ráno sa zobudím s neskutočným pálením pri močení. O štvrtej ráno je v moči krv. Utekám na pohotovosť. Tam vymočím skoro čistú krv, posielajú ma do nemocnice na urológiu . Doktor hovorí že je to akútny zápal močového mechúra a musím ostať v nemocnici . Po podaní antibiotík a infúzie som mal po štyroch hodinách čistý moč. To sa ešte dalo ale tie vyšetrenia nikdy nikomu neprajem veľmi bolestivé. Kto hovorí že to je nepríjemné alebo že to nebolí tak na tých vyšetreniach nebol. Hovorím o vyšetrení močového mechúra kde sa musia pozrieť kamerou cez močové cesty priamo do mechúra. Nepodceňujte pálenie pri močení.

matusov123

Ahojte! no ja mam taktiez problem s mocenim.. Normalne rano stanem dobre sa vymocim to nic ale ked idem von pobehat a je pekne horuco tak jasne ze pridem domou spoteny no.. A po tom ma zacne pri poceni palit ja si myslim ze asi to neni nic vazne bo rano ma to nepali mam to neceli tyzden no aa da sa to neni to as moc krute ale myslim ze to je len moc horuci.. Ku doktorovi som este nemal namierene. Niektori mi povedali ze to ide zomna ze ak vypyjem horuce ide zo mna horuce ak studene ide zomna normal tak... ja si myslim ze je to asi mocom bo ked sa pehrejem tak zacne ma to palit asi je to mocom neviete ??? co s tim ??

matusov123

Ahojte! no ja mam taktiez problem s mocenim.. Normalne rano stanem dobre sa vymocim to nic ale ked idem von pobehat a je pekne horuco tak jasne ze pridem domou spoteny no.. A po tom ma zacne pri poceni palit ja si myslim ze asi to neni nic vazne bo rano ma to nepali mam to neceli tyzden no aa da sa to neni to as moc krute ale myslim ze to je len moc horuci.. Ku doktorovi som este nemal namierene. Niektori mi povedali ze to ide zomna ze ak vypyjem horuce ide zo mna horuce ak studene ide zomna normal tak... ja si myslim ze je to asi mocom bo ked sa pehrejem tak zacne ma to palit asi je to mocom neviete ??? co s tim ??

alexandriana

Som zvedavá ako to napokon skončilo. Ja mám 9 ročného syna, ktorého tiež !trochu! tak to on povedal pálilo pri močení a vraj už dlhšiu dobu, ale on si myslel, že to je normálne a vykľul s z toho proteus mirabilis. Hrôza. Bral 5 dní ATB Unasyn, určite nepomohlo, lebo ho páli dodnes a už sú to cca 2 týždne, raz bol moč kontaminovaný, a dnes sme znovu odniesli. U nás sa čaká na výsledky kultivácie 4-5 dní tak preto sme tak dlho bez ATB. Inak pije urologický čaj raz denne a dávala som mu aj urinal a teraz urticu urens 9ch. Vraj pociťuje zlepšenie. Kebyže neprišiel zo školy s plačom že ho bolí bruško, tak ani neviem, že niečo s močákom má. Boli sme hneď na chirurgii, že je to slepák ale zápal nemal ani z krvi, aj na USG, tak nakoniec sme moč došetrili a tak sme dopadli. Ja si myslím, že to dostal keď bol na plavárni, alebo na kúpalisku v lete. Už nemám na to nervy, dúfam, že sa z toho čoskoro vylíže.

nika1981

nechcem strasit...ale toto mal aj moj brat cca 3 mesiace dozadu,cakal a cakal,az mal v moci krv a okamzite siel na pohotovost,a aj si ho tam nechali-tyzden stravil v nemocnici,a robili mu vysetrenia-ale to ti radsej nejdem pisat ake,lebo vy chlapi ste pokakany-chcela by som vas vidiet rodit :o)
najlepsie urobis ako pojdes hned na pohotovost.