Pálenie pri močení ???

mjanik

pálenie pri močení vysvetľuje akupunktúra ako "prehriatie tenkého čreva, ktoré vyrába "pálivý" moč,toto prehriatie čreva je ale spôsobené srdcom,ktoré je príliš teplé-schladiť ho a bude pokoj

Gabči

aluska to teda hej,treba na pohotovosť,pohárik a všetko je vybavené.Lenže skutočnosť najlepšie ukáže stredný prud moču hned ráno po zobudení.Aspon môj obvodný aj gynekologička to tak tvrdí.Ja som pred dvoma týždnami mala podobné niečo.Bolesti brucha,stále dokola na inom mieste,potom svrbenie,pálenie moc nie.Obvodný to konštatoval,bude to bud močový mechur alebo pistihnutie zápal ženského orgánu.To bolo v piatok.Rozmýšľal nad Biseptolom,lenže raz som mala od toho vyrážky,tak potom mi dal Ofloxin na 5 dní.No trošku to ustupilo.O týžden som bola na gynekologii,v podstate nič také mimoriadne tam nenašla,zápal nie,asi od antib.trošku kvasinky.Pritom som brala Biolactív 2x denne.Teraz mám na tri dni Yenamazol/clotrimazol/.V moči mi obvodák našiel bielkoviny.Potom u gynekologičky už nič.Trošku sa cítim lepšie,ale bolesti sa nepominuli.Teraz uvažuju nad tým,že to môže spôsobiť aj chrbtica,že mi vyžaruje do brucha,do zadku niekedy aj do rozkroku až po koleno.Takže široká škála diagnôz,ja neviem vlastne čo mi je,či viac vecí naraz.V každom prípade komu to bolí alebo pálí ked ide na wc nemá zanedbať liečenie.

karioll2

aluska
ved ja viem,preto som mu napisal,aby utekal na pohotovost,preto som ta upozornil,ze uz som mu to pisal,ze tvoja odpoved je skoda namahy a nebude akceptovana

jaLENja

Ja som v takomto prípade šla na pohotovosť hneď v prvý deň. A dôvod je jasný... raz som si tiež myslela, že to prejde a dopadla som veľmi zle, takže toto netreba podceňvať a ísť hneď do nemocnice.
Oni sú tam na takéto prípady.

aluska

karioll ja vidim..ale predsa pri takomto probleme treba ist hned na pohotovost...netreba cakat do pondelku k urologovi..pojde na pohotovost, vycura sa do poharika a za minutu mu zistia, ci ma zapal..daju lieky, cely problem vybaveny, nemusi ist uz ani k urologovi
tieto zapaly postupuju velmi rychlo a cakat na pondelok-utorok je velka chyba

karioll2

ovecka
su ludia,pre ktorych je zdravie za kazdych okolnosti na prvom mieste
a su ludia,ktori veria,ze to prejde(az 40% umrti na infarkt je,ze ludia s infarktom idu spat,ved sa rano zobudia a nic im nebude...)
no a potom kazdy na slovensku je lekar(mas hypertenziu,jedz cesnak)
a potom pomohlo susedovi,pomoze aj mne.nemusi pomoct,kazdy sme original. a posledna a bohuzial najpocetnejsia skupina,nic mi níe je,som zdravy.takych su plne cintoriny

aluska

ovecka ale tu sa jedna o zapal ktory sa moze rozsirit aj na ladviny
to neni ze ta len tak nieco boli..toto je velmi zradne a nebezecne

0vecka

nechapem preco sa ludia delia n adve skupiny jedna ze co by v zivote s takymto problemom nikam nesla a druha ktora by sla okamzite .... takisto ked ma boli hlava rameno koleno atd tak nepojdem este v ten den k lekarovi :)