užívanie antikoncepcie

LETICIA

sabina a naco potom je? ked beries ako mas, pravidelne kazdy den tak v poho a ked si este len teraz vzala tak nepustaj sa do toho hned, na letaciku pise, ci je potrebne sa chranit, alebo nie.

sabina7777

pekny den...začala som užívat antikoncepciu, a chcem sa spýtat či je možné aby som otehotnela ked sa priatel spraví do mna?či je nejaké riziko

sajfina

Tatiana19 ak sa to stalo raz a tabletu si zobrala do 12 hodin,co si zobrala,tak ucinok HAK zostava,myslim,ze je to aj v probalovom letaku
a Mirka ja beriem HAK uz 5 rokov,od 17-tich a mama s tym tiez nesuhlasila a aj ked mam teraz 22 stale nesuhlasi,ale co s tym zmoze,aj tak HAK uz musim brat aj kvoli tomu,ze som mala cysty,ale je pravda,ze vzdy som si ju platila aj platim sama s priatelom,nikdy mi na to nasi nedali a ja som ani nepytala

Tatiana19

Chcela by som sa niečo opýtať. HAK užívam už rok. Tabletku si dávam vždy o 17:00. Vždy využívam 21 tabliet a na ôsmy deň začínam nové balenie. No tentokrát som si tabletku zabudla dať o 17:00 ale dala som si ju až o 8 hodín neskôr. Ďalší deň som si ju dala normálne o 17:00. Nestratil sa tým jej účinok?

aluska

eskymacek a co ty vies..mozno brigaduje.vela 18 rocnych bab chodi na brigady..a ked ma niekto antikoncepciu za 200 sk na tri mesiace tak sa to da
vela parov to robi aj tak ze idu na pol, co je dost fer