Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vypukle "vrasky"?

Príspevok v téme: vypukle "vrasky"?
ajajaj:-)

mam taky mini problemik, je to blbost, ale aj tak, vadi mi to a chcela by som sa toho zbavit. na mieste, kde sa zvyknu robit vrasky po stranach medzi nosom a ustami, mam na jednej strane taku ciaru, nie je to vraska, ale taka ciara skor vypukla, neviem to presne popisat a nechcem ju tam mat, lebo z dialky to vyzera ako vraska, proste ciara ako ciara. Ale vsimla som si to aj na inych ludoch. skusala som peeling, ale zatial to tam stale mam a neviem sa toho zbavit. preco sa to vlastne robi a co s tym? :-(

inanitka

ajajaj ja to mam tiež,lenže mne je to strašne vidieť vyzerám ako opica,a to nevravím na fotkách...ani ja moc kremom neverim,ja mam tiež iba 22 rokov a rozmýšlam ísť sem si to dať spraviť-

www.esthetic.sk

kukni si to..

ajajaj:-)

no... ja velmi neverim, ze krem moze cloveka zbavit vrasok, kedze vrasky su mechanickeho povodu. Ja krem povazujem za nieco, co mi plet hydratuje, zvlacni, zmastni, aby nebola sucha, cize cosi ako prevencia proti vraskam... ale ze by mi tie vrasky krem odstranil... tak to je take sci-fi podla mna. a v ramci prevencie proti vraskam sa snazim nemracit celo vobec. ja ich zatial nemam, mam 20 rokov a mam len pri ustach tu taku ciaru, ktora nie je vraska, to je ako take vypukle, ale je to na takom mieste, ze to vyzera zdialky ako vraska.

ariame

Ja pouzivam vyborny krem s hadim jedom proti vraskam- funguje presne ako drahy Boox, no je omnoho lacnejsi...som s nim velmi spokojna...neviem ted kolko mas rokov, je skor urceny od 28 vysie...alebo vyborny krem s kolagenom...vypli vrasky a tie po case skoro nevidiet

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vypukle "vrasky"? - Fórum - ZDRAVIE.sk