modelka?aj tak sama

Príspevok v téme: modelka?aj tak sama
zuzinka1001

Nebudem sa tu nicim pysit,zivot modelky stoji za nic,co sa tyka kamaratov a nebodaj priatela.Mam 21 a mam milion znamych ale ziadneho skutocneho priatela alebo priatelku.Niekedy sa citim tak hrozne ze raz urcite spacham samovrazdu.Normalni chalani sa ma boja oslovit a blbych pritahujem ako magnet:(nikdy si nie som ista ci ma ma niekto rad kvoli tomu aka som,ale ako vyzeram:(neviem si predstavit ze ked zostarnem,ostanem uplne sama:(((vyskusala som aj rozhovory s psychologickou a lieky ale nic mi nepomaha

anavicka

zuzinka to je natom najhorsie ze ked sa vsetci tvaria ako priatelia a v podstate su falosni nemaj taketo uvahy urcite je vela ludi ktori su fajn ja som sa sem prestahovalanedavno anemamtu vobec ziadnych priatelov rada by som mala nejaku super normalnu kamosku s ktorou sa mozem porozpravat zajst na kavu a tak ak budes chciet napis mi nick ak si na fb alebo pokeci rada si s tebou pokecam ...drz sa PS myslim ze by sme si rozumeli...

m.i.s.o

Mam kamosku, tiež robý príležitostne modeling, dobre vyzerá. Baby jej stále robia zle.

Skus najst cez net kamošky modelky, alebo sprav niečo ako net klub a mozete sa stretávať.

Patr1k

tiez mam na to nazor asi taky, ze ked sa ti nejaky chlap paci, tak ho oslov TY...necakaj, kym oslovi niekto teba, aby sa nestalo ze sa nedockas....a ak sa hanbis, internet je preca vyborna pomocka...existuje pokec, alebo napr. partneri.sk

evies

Zuzinka!!

hello :) ja som na tom podobne.. normalni chlapi sa ma boja oslovit, ja sama som prilis hanbliva..a ostatných netreba komentovat. Tiez mam kopec znamych, priatelov, chodim na party, cestujem.. ale to nie je vsetko.. myslela som si, ze mam skvelych uprimnych blizkych kamaratov..ale nie je tomu vzdy tak :/ ale o tom by som vedela rozpravat :S

good luck:) drzim palce..

ivanka_83

presne tak.vetsina modeliek vobec nieje tak nadhernych.sama som nafotila par fotiek pre partnera od vyhlaseneho prazskeho fotografa.sa na tie svoje fotky vzdy s laskou pozeram...make up dokaze zazraky.dobra modelka je v skutocnosti seda myska v civile

ivanka_83

ale prosim ta.to je taka otrepana pesnicka, akoze si modelka nemoze najst chlapa, bo sa jej hanbia.sa zoznam cez internet.teda ja som mala pekne kamaratky na strednej a vsetky mali napadnikov.ked som v prahe sla s kockou na diskoteku, tak vsetci chlapi sa len okolo nej vrteli.a ked robis v tomto obore tak sa necuduj., ze len taky hajzli sa na teba lepia.v modelingu ini ani niesu

fgf

fenix, ked to chce bohac zistit, tak mu staci prestat sa vsade svojimi peniazmi chvalit a takisto, ked to chce tato modelka zistit, staci, ze si neda ziaden makeup, pripadne, ked to nebude stacit, bude si umyvat vlasy len 2x do tyzdna :) Je tu ale jeden problem. Takito ludia su prilis hrdi na to, aby to urobili :)

erika245

ahojte kočky tiež som s nikým ešte nechodila (mám 20r) neni som ani škaredá, ale frajera nikde..je mi aj smutno, teraz čo sa mi páči chlapec, tak som cítila medzi nami neaké napätie, ale niečo také a ked som ho stretla druhýkrát tak som sa mu nedokázala pozrieť do očí...som ja ale čudná...dá sa to neako prekonať??