Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kozmetika GOSH alebo VICHY

LILIII

aj ja si planujem nieco kupit (bioder....)no mne moc pomohli domace pletove masky ktore som pouzivala -tak ak skusis nieco a pomoze ti napis

nika1981

rozmyslam aj ja nad biodermou,take male vyrazocky sa mi vysypali a nie a nie zmiznut potrebovala by som aj do kozmetiky ist,len nejak casovo nestiham.

LILIII

nika1981

nik... ja pouzivam krem bioderma konkretne "sensibio ar" je super a chvalia si i krem na problematicku plet (moja znama ho pouziva a moc jej pomohol)

nika1981

vichy radu normaderm pouzivam roky...ale teraz za posledne 2 roky vyslovene len normaderm,ale rozmyslam ze ked mi dojde...idem prejst na inu znacku...niesom velmi spokojna,ale na kazdeho inak posobi...
makeup-dermablend-kryje super,ale ho treba vediet nanasat...ja si do neho vmiesam denny krem a tak nanasam a nakoniec jemne prebudrujem tvar-jedna nevyhoda,upchava pori a pler sa vyhadzuje... :o(
od gosch-makep-sa mi nepaci,slabo prekryje...
ale lepsie tiene som este nemala,co fakt odporucam,v pere-je vodeodolny...a treba si ho naniest ako podkladovy,ja som si kupila neutralny... na si zvolit odtien aky sa paci,vydrzi cely den,ci noc bez toho aby boli na vieskach ryhy od tienov-vrelo oporucam :o))))

a je tu niekto kto pouzival bioderma?

aluska

vichy normaderm...malo to asi taky ucinok ako kozmetika za 100sk
a gosh-mala som maskary, make-upy....neviem vobec sa mi nepacili..

sun0808

Pocas tehotenstva som sa vyhadzala vyrazkami na tvari aj dekolte...rad normaderm mi velmi pomohol.
z dekor.kozm.gosh sa mi paci pestra paleta ocn.tienov

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kozmetika GOSH alebo VICHY - Fórum - ZDRAVIE.sk