ako to pustit z hlavy?

Príspevok v téme: ako to pustit z hlavy?
luckaaa123

zdravim Vas, mam taky problemik. Mam priatela, sme spolu uz dlho, ale pred par mesiacmi sme sa rozisli...teraz to vnimame skor ako pauzu kedze sme sa k sebe znova vratili. Lenze on si pocas tej "pauzy" zacal s inou. Nejak sme si to potom vydiskutovali a sme zasa spolu, lubime sa ale ja sa stale nejak neviem preniest cez to ze mal inu :( on uz s nou nieje v kontakte ani sa nevidaju, je to len v mojej hlave a stale ma to trapi. Doverujem a verim mu ze je to pre neho ukoncene ale aj tak sa toho divneho pocitu v hlave neviem zbavit, ani ho neviem nejak opisat, proste stale sa nad tym trapim, ze v jeho zivote bol niekto medzi mnou a mnou- chapete ako to myslim :) prezili ste nieco podobne alebo viete mi poradit ako sa cez to preniest a pustit to z hlavy? dakujem

RUSH

dúfam,že si dobre pochodila....prajem ,aby sa ti všetko časom poriešilo,ale vieš ,že samé sa to nikdy nevyrieši....

ShaulaThalit

Ja? Neznasam sviatky, resp. Vianoce. Zajtra pride moj otec, tak s nim budem a este pojdem so sestrou a s mamou nakupovat... inak je to vsetko na hovno. Som sa dnes vecer rozplakala, a som si povedala, ze je so vsetkym koniec, ze uz nic nebudem riesit.

RUSH

čo ja viem?stále niečo usporadúvam,myslím okrem osobného života,ale to je vlastne to isté,pre nejakú vec hladáš miesto v danom priestore...a čo ty ako sa chystáš na sviatky?ja osobne som nič nenapiekla,,,,,dnes som dokupovala darčeky ,aj mojmu manželovi!

ShaulaThalit

Ahoj Rush. Som rada, ze si sa ozvala. Aj ti zelam pekne Vianoce a vlastn nie len Vianoce... hlavne pokoj na dusi, lebo ten je najdolezitejsi...
Ako sa mas? CO u teba noveho???

RUSH

ahojte,vidím,že ste všetky zaneprázdnené prípravami na sviatky,ja Vám prajem,aby ste ich prežili v pokoji a v zdraví,fyzickom aj duševnom,a niekedy sa zastavte na pokec....

RUSH

narada to hovorím,ale zrejme vždy bude stát pri detoch,a má teba ako podporu,a ty sa tým všetkým trápiš,ako píšeš,ked ho potrebuješ nie je pri tebe,ty si tu pre neho vždy a čakáš,ako dlho to takto vydržíš?prajem ti vela síl ,toto je fakt tažký boj,...idem si lahnút už ma to láme,ale určite sa ozvem...drž sa

ShaulaThalit

inak... ja som s nim bola len kamaratka... takto pred cca rokom... mala som frajera.. ked som bola s frajerom, tak sme sa aj stretli... ale potom sa to zlomilo jedneho dna.... ja som si s frajerom nerozumela, uplne na mna sral, bola som pre neho velke nic, nepodstatna, asi ma ani nelubil..a je to fuk... zamotala som sa do toho.... ale teraz sa citim aj tak rovnako... ako handra... odpad

ShaulaThalit

ano, ma toho dost... na jednej strane ho neskutocne milujem... a na tej druhej strane som len obycajna rozvracacka... aj ked vraj tie problemy, kt. mali boli uz davno... ale ja sa citim ako spina. trapi ma, ze ked ho potrebujem, je s nou a nie so mnou, ze su dni, kedy som absolutne sama, ziadny kontakt s nim... uz sme sa tisickrat rozisli.... a tisickrat k sebe vratili....