mam mu kupit nieco na narodeniny ?

Príspevok v téme: mam mu kupit nieco na narodeniny ?
senoritaaa

mame to tak,mali sme spolu vyrocie a o tyzden na to som mala narodeniny. na vyrocie mi dal darcek, ale na narodeniny nie.vraj mi nieco objednal z netu, asi 3 veci ,ale zial uz druhy mesiac neprisli( a ani nepridu) a potom ho ani nehlo.jednoducho podla mna je to blbe. su to 2 rozdielne veci,nie? nedavame si vkuse darceky,nepotrpim si na to aby som bola vkuse obdarovana od neho,ale toto sa ma dotklo.on ma onedlho narodeniny a ja rozmyslam,ze mu tiez nedam nic, pretoze darceky kupujem len ludom kt. mi tiez nieco kupili a riadim sa aj cenou za kolko mi to kupili. ci ja budem zase blba,ze som mu nic nedala?neviem co mam robit ale mam pocit,ze z toho vyjdem ja ako ta najhorsia...:(

excell

senoritaa, cajik ti dala perfektný pohľad na vec a ten tvoj príklad s autom a príveskom na kľúče alebo 50 eurami rozdielom je úžasne trápny, ty si vôbec nič nepochopila, tvoj pohľad na vec je neuveriteľne detský

senoritaaa

hej mame sa radi,az moc az nadmieru. preto sa ma to tak dotklo. okrem toho som mala okruhle narodeniny...nechcela som riesit moj vztah,ale to,ci mu mam nieco kupit....a uz som mu to povedala..ako som uz napisala..

cajik

A predstav si, ze mam niekoho :). Raz zabudol na moje meniny a sice sa ma to trochu dotklo, ale povedala som mu to a bolo po probleme, netrapi ma to. Raz som zase ja jemu z viacerych dovodov nekupila darcek na narodeniny a vobec sa neurazil ani mi to nikdy nevytkol. A dovolim si tvrdit, ze mame nadherny naplneny vztah.

Tak potom asi nemam pre teba pochopenie, aj ked tvoj problem chapem dobre, len si myslim ze by si sa mala trosku odosobnit. Ked sa mate SKUTOCNE, ale skutocne radi, tak na darcekoch nezalezi. Amen

P.s.: Ked ta to sere, ze ti nic nekupil, tak mu to povedz rovno, a nemusis sa potom hanbit pred kamoskami.

senoritaaa

co je na tom blbe? no praveze to malo byt z lasky, a ked tie darceky ani neprisli tak sa ani neunuval hociaku blbost aj aspon cokoladu mi kupit.zrejme tomu nechapes,alebo nemams nikoho "cajik" a to je normalne.a o tej cene... keby on mne kupil co ja viem dam priklad. privesok na kluce a ja jemu auto toje dost velky rozdiel. ale neviem ako inak to mam vysvetlit.nejde len o 10€ minimalne o 50... a to si myslim ze uz je dost rozdiel...

Nicoolka73

Ja by som mu nič nedala .. ako myslím darček keď ani tebe nedal.. ale preto že ho miluješ .. by si mu spravila nejaký výlet... niečo vymysli chodte do kina ho pozvi na pizzu večeru...na prechádzku potom masaž mu sprav.. a potom mu tak pošepkaj do uška že to budeš čakať aj ty... keď mu robí taký problém kupovať darčeky

cajik

Jezis toto je trapne.. "pretoze darceky kupujem len ludom kt. mi tiez nieco kupili a riadim sa aj cenou za kolko mi to kupili."

Si robis srandu ? A to som si ja myslela, ze darceky sa davaju ludom preto, aby sme ich potesili, a nie z akejsi povinnosti, ze aj oni mne dali,tak aj ja im, a mozem im kupit len v takej cene ako oni mne, aby naahodou som neutratila o 10 eur viac. :////

A nechapem co ti je trapne ze kamoskam povies ze si nic nedostala. Noa ? To je taka nejaka zenska hlupa vlastnost, ze sa musis vyrovnat kamoskam ?! Co je na tom blbe, ze ti nieco objednal a neprislo to ?

Ako ja to viem pochopit, ze sa citis trapne ked im to hovoris, ale myslim si ze ked su tvoje kamosky normalne tak to pochopia, keby si im to vysvetlila. A vobec, ked niekoho mam SKUTOCNE rada, tak mi absolutne, ale absolutne nezalezi na tom, co si o nom myslia moje kamosky alebo bohviekto iny.

Ked mu nieco chces kupit, tak mu kup. Mne to pride tak vypocitavo, ze mu musis kupit v takej cene ako on tebe..

alzbee

Darceky su taka debilina...ci uz na narodeniny, meniny, vyrocie, vianoce...vzdy su s nimi len problemy. Ja mam najvcacsiu radost, ked kupim sama sebe nieco:))

sign

jak hovorí lost, niečo mu kup ale len tak aby nemohol hovoriť že nič si mu nedala. kup mu čokoladu napriklad. nech vidi ze ani ty si sa nepretrhla so zhananím jeho darčeka.

lost

Mozno hovori pravdu a naozaj sa mu to nepodarilo zohnat na cas, ale na druhu stranu aby nevedel zabezpecit to, aby prisiel darcek na cas (to je jedno aky, ved staci chitit autobus a ist nieco upit pri najhorsom aj za 3 hodiny) tak je to relativne hlupe, podla mna.

Na tvojom mieste by som mu asi kupil nieco male, velmi male, alebo mozno nieco orginalne na druhu stranu, len aby na teba nemal nic, keby daco, potom nemoze utocit ze "at ty"...

senoritaaa

a este nieco,minule sme sa troska pochytili. koli tym darcekom. pretoze som si chcela nieco objednat z netu, ale on sa ponukol ,ze mi to objedna.no nedockala som sa toho.a uz to nemaju,takze si to uz nemozem ani sama objednat.tak som to uz nevydrzala a povedala mu,ze mi nedal ani nic na narodeniny. kamaratky sa ma pytaju,co som dostala od neho na narodeniny a ja bud som ticho alebo poviem nic...neviem ci ma chapete aky to je blby alebo trapny pocit ked sa mi chvalia co dostali od tych svojich :(