Tetovanie

isabella

ale portfolio nie je folia, ktora sa dava po tetovani, ta tam ma aj tak zostat len zopar hodin...
portfolio je vlastne zbierka fotografii uz hotovych tetovani od toho konkretneho cloveka, ide o to aby si vedel, ci ti to na tele nesfusuje... aby si vedel odhadnut kvalitu jeho prace

Trdielk0

portfolio netreba.. myslím že je to lepšie nechať to tak voľné.. keď budeš mat tu fóliu tak sa ti to akurát bude potiť atď.. môže sa to zapáliť.. ja som nemal fóliu.. za 2 týždne som to mal pekne zahojené

isabella

lenula tie "chrasty" sa porobia kazdemu, to je prebytocna farba prevazne, ktora sa potom kazdemu olupe, takze bez toho to nepojde, ale dopredu si kup nejaku masticku, napr. infadolan je dobry a treba sa o to naozaj starat, ja som nemala ziaden problem...
ja osobne by som si niekoho po nete tiez asi nehladala, ale tak to je uz kazdeho osobna vec, skus sa spytat ludi v tvojom okoli, ze koho by ti odporucili a pytaj si portfolio

Trdielk0

no ale zas nevyberaj si tetovacie štúdio podľa ceny.. my tu máme štúdio ktoré je strašne drahé a ten blbec čo tam kerkuje ani nevymieňa ihly.. takže to tam je samá žltačka a tak.. mne to robil jeden chalan čo som ho našiel na pokeci.. za lacno, a tetoval ma u mňa.. ja osobne si myslím že je lepšie si nájsť takto niekoho, než štúdio..

lenula

pokial si ho das v poriadnom tetovaciom studiu a budes sa on starat ako mas, nemusis sa nicoho bat!
pokial sa budes drzat pokynov a umyvat si ho a natiarat, nemusis mat ani chrasty ako vravi trdlo a tetko bude este krajsie :))

trdloooo

a nedávaj si to tetovanie čo máš len na pár rokov.. nevybledne to úplne.. budeš tam mať potom škaredý flak.. radšej si daj už normálne tetovanie..

trdloooo

pokiaľ sa o to budeš starať tak by sa nič nemalo zapáliť.. musíš si kúpiť zinkovú masť a keď to budeš mať vytetované tak stále to natierať aby to nebolo suché.. také 2 týždne.. spravia sa ti tam chrasty ale tie sa ti časom olúpu hlavne si ich nelúp sama bo si pokazíš to tetovanie.. ale rátaj s tým že časom ti to vybledne alebo to budeš mať také zelené.. záleži od pigmentu.. ja som sa dal tetovať na lýtko minulé leto .. a som spokojný nič nevybledlo.. všetko jak má byť :)

isabella

hlavne si musis vyhliadnut spolahlive tetovacie studio, musi mat certifikaty, vsetko sterilne atd, to je dolezite