Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

reklamacia pomožte mi

Príspevok v téme: reklamacia pomožte mi
čipulienka

no kupila som si v predajni telefon nokiu ale problem je v tom ze už mam doma dva reklamacne listy jedn opravili napisali co opavovali potom zase nesiel po tyzdni zase dali novy softver atd teras zase nejde tak 3 krat ho zobrali na opravu ale ja som sa pytala ako to je s vratenim penazi lebo to je už 3 reklamacia za rok povedali až vtedy ked bude na 3 krat ta ista chyba chcem sa spytat ale oni si tam napisu zakazdym co chu oni a ten telefon ma to iste vypina sa displej ras dali novy softver potom zase ine atd... inak som napisala na soi co mi poradia ale viem ze ked je to aj zakazdym ina chyba mam narok na vratenie penai a mam 3 reklamacne listy no treti mam ale este som neprevzala ten telefon uvazujem ze ho na ten 3 krat neprevezmem a poviem poslem soi alebo aj na sud to dam co mi poradite ako moc dakujem

meggy10

kupovala si ho normalne z orange, alebo z t-mobile? ja mam z t-mobile stalo sa mi toto iste, 3x a dost, mala som narok na novy telefon.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

reklamacia pomožte mi - Fórum - ZDRAVIE.sk