mozem byt tehotna??

Príspevok v téme: mozem byt tehotna??
nika1981

Ahojte...uz 18 den mi meska menzes...mozem byt tehotna...s manzelom sme sa rozhodli pre antikoncepciu,gynekolog mi povedal ze po 7 dnoch som uz chranena...po dvoch tyzdnoch som dostala take spinenie...ze je to normalne mat pokracovat v uzivani...po skonceni prveho balicka mi menzes neprisiel...a na moju chybu som neuzila dalsie balenie...odvtedy mame chcraneny sex...ale menzes nikde...no neviem co si mam mysliet??

meggy10

moze ti meskat aj preto, ze si rychlo vela schudla, chod urcite za gynekologom, mozno ze ti pichne vyvolavacku menstruacie, ako som ti pisala kariol vie o tom velke H, len si to vyguglil.

meggy10

tak urobis najlepsie kupit si test pre istotu, ale urcite niesi tehotna, a tak sskoc za tym gynekologom. a pocas toho ako si prestala brat ste maly pohlavny styk bez ochrany?

nika1981

dik meggi,jasne je to ine-ked sa opytam,je to ine ako ked citam letak...
takze mi ostava cakat,a kupit si tehotensky test-zajtra

meggy10

nika neboj sa niesi tehotna, ja ta chapem, ze beries prvy x antiku a potrebujes sa aj nieco niekedy opytat podla mna vzdy to je lpsie ked ti niekto iny poradi ako v letaku.

nika1981

chystala som sa k nemu az v novom roku,vracia sa k nemu sestricka po materskej,tato co je tam je otras...ale najskor je to dokaslany MC...ako pise aluska.inak mi povedal,ze sa da otehotniet aj pocas antikon.a ze pri yaz to nevadi...chceme urcite druhe babo,ale takto skoro? a na potrat by som v zivote nesla...no nejdem chaosit ako moj povedal.

meggy10

nika najlespe urobis ked zajdes za gynekologom osobne a mu to povies, on ti poradi aj pomoze. a muzsku cast si tu nevsimaj, co vedia o tom velke H.